poniedziałek, 23 wrzesień 2019 15:58

Olkusz: Śmiertelny wypadek motocyklisty

Napisane przez
Olkusz: Śmiertelny wypadek motocyklisty KMP Olkusz

Olkuscy policjanci, wspólnie z prokuratorem, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w ubiegłą niedzielę. W wyniku zdarzenia 21-letni kierowca jednośladu poniósł śmierć na miejscu.

Wczoraj po godzinie 15.00 na ulicy Długiej w Olkuszu, doszło do śmiertelnego wypadku motocyklisty. Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że 21- letni kierujący hondą, jadąc w kierunku miejscowości Bogucin na łuku drogi, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na pobocze i uderzył w murowane ogrodzenie, a następnie w drewniany słup telekomunikacyjny.

Pomimo podjętej na miejscu reanimacji, 21-letni kierowca jednośladu zmarł. Śledczy, wspólnie z prokuratorem, wyjaśniają szczegóły tego tragicznego zdarzenia.

Apelujemy do kierowców o ostrożność za kierownicą. Szczególną uwagę zwracajmy na prędkość, która musi być dostosowana do warunków drogowych i umiejętności kierowcy.  

źródło KMP Olkusz

 

Filip Kuras

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.