Mateusz Łysik

Mateusz Łysik

Na policję codziennie zgłaszają się osoby z różnymi problemami. Jednak ten przypadek policjanci z komisariatu przy ul. Zamoyskiego zapamiętają na długo.

Pamiętasz jak uwielbiałeś naklejki będąc dzieckiem? Zbieranie naklejek sprawiało prawdziwą radochę. Z czasem jednak przestało cieszyć. Ale czy na pewno? Okazuje się, że nie do końca. Oklejanie samochodów staje się przecież coraz bardziej popularne.

W tym roku obchodzimy 70 lecie Nowej Huty. Z tej okazji Centrum Handlowe Czyżyny zorganizowało weekendowe kino plenerowe.

IMGW wydało ostrzeżenia drugiego stopnia przed silnymi burzami z gradem.

Kariera w Policji to marzenia wielu chłopców, którzy potem podejmują próbę dołączenia w jej szeregi. Rekrutacja jest wymagająca i trzeba się do niej solidnie przygotować, gdyż każdy z nich jest punktowany, a od ilości punktów zależy w tej jednostce.

Położona na półkuli południowej, obejmująca Tasmanię oraz pomniejsze wyspy leżące na Oceanie Indyjskim, oraz Spokojnym Australia, od zawsze fascynowała podróżujących. Australia jest szóstym pod względem powierzchni państwem świata. Nazwa tego niezwykłego kontynentu pochodzi od łacińskiego określenia Terra Australis, co oznacza Ziemia Południowa. Australia jest krajem o bogatej historii. Zamieszkiwana jest przez osoby pochodzące z różnych kręgów kulturowych. Była kolonia brytyjska posiada niespotykaną nigdzie indziej faunę oraz florę. Restrykcyjne przepisy nałożone na turystów przybywających do tego raju na ziemi, mają na celu chronić dziedzictwo kulturowe oraz przyrodnicze. Będąc w Australii nie można, choć na chwilę nie przenieść się do miejsca, w którym nagrano niezapomnianego ,,Władcę Pierścieni’’. Nowa Zelandia jawi się jako miejsce nieposkromione i bogate w liczne zasoby.

Strona 1 z 69