Anna Piątkowska-Borek

Anna Piątkowska-Borek

Wojciech Hoffmann – gitarzysta i kompozytor, lider zespołu Turbo, dla wielu niedościgniony mistrz. Dlaczego jego utwory tak kochamy? Ponieważ są prawdziwe, wypływają z serca, a ponadto przeszły najsurowszą ocenę samego autora. – Muszę być na 100% pewien, że coś jest dobre – mówi Artysta. - Jeśli podczas odsłuchiwania włosy na skórze nie „stoją dębą”, nie mam tzw. gęsiej skórki, to to odrzucam.

Obejmująca swoim zasięgiem blisko 20 dat trasa koncertowa "Innym Niepotrzebni – XXX Lat Reunion Tour" kultowej poznańskiej formacji hard’n’heavy NON IRON pomału dobiega końca. W sobotę 23 lutego br. o godzinie 19:00 zespół zagra OSTATNI w swojej karierze krakowski koncert w klubie Boss Garage.

Część powiatu bielskiego, Żywiecczyzna, Ziemia Częstochowska i Zagłębie to nie Śląsk! Choć należą do województwa śląskiego, historycznie i kulturowo są Małopolską. Pojawiła się więc inicjatywa, by zmienić nazwę województwa śląskiego na śląsko-małopolskie.

Na bezpłatne prezerwatywy można się natknąć w kawiarnianych toaletach, pubach czy w różnego rodzaju jadłodajniach w Bielsku-Białej. Pomysłodawcą akcji jest Partia Razem Podbeskidzie.

W Dominikowicach (gmina Gorlice) otwarto Dzienny Dom Pobytu Seniora. To azyl dla starszych osób.

Sezon grypowy w pełni. Liczba chorych w całej Polsce rośnie z tygodnia na tydzień.

Strona 1 z 68