Anna Piątkowska-Borek

Anna Piątkowska-Borek

Andrychów zagrożony brakiem energii elektrycznej i ciepła. – Mamy powiedzieć mieszkańcom, że mają kupić plecak z węglem i biegać wokół bloku? – pyta burmistrz.

Trwają poszukiwania firmy, która od nowego roku zajmie się wywozem odpadów. Związek Międzygminny Gospodarka Komunalna w Chrzanowie ogłosił drugi przetarg.

Ul. Szpitalna w Chrzanowie do skrzyżowania z ulicami Podwale i Trzebińską od kilku dni jest jeszcze bardziej zakorkowana niż dotychczas. Podobnie ul. Podwale. Wszystko przez zamknięcie ul. Chechlanej. Utrudnienia potrwają do końca października.

Gmina Wielka Wieś informuje, że 2 września 2019 roku rozpoczyna się rekrutacja do Żłobka Samorządowego w Modlniczce. Jest 24 miejsca dla dzieci.

Uwaga! 16 sierpnia br., odcinek ul. Korabnickiej w Skawinie – od skrzyżowania z ul. Ks. J. Popiełuszki do skrzyżowania z ul. Kopernika – będzie wyłączony z ruchu.

W Witkowicach (gmina Kęty) w poniedziałek 19 sierpnia br. wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Jest to związane z rozbudową mostu w ciągu ul. Karpackiej.

Strona 1 z 145