Marzena Gitler

Marzena Gitler

1 marca rozpocznie się dziewiąta edycja programu "Taniec z gwiazdami". W konkursie po raz pierwszy wystąpi osoba niewidoma. Do udziału w tegorocznej edycji Polsat zaprosił pochodzącą ze Szczucina Joanne Mazur, biegaczkę, które może pochwalić się medalami na mistrzostwach świata i przygotowuje się do kolejnego startu w paraolimpiadzie.

20 lutego w Pałacyku Oborskich w Mielcu - filii Muzeum Regionalnego, odbyła się promocja książki dyrektora muzeum, Jerzego Skrzypczaka.

 W najbliższą sobotę, 23 lutego w Dębicy odbędą się uroczystości pogrzebowe śp. Izabeli Podhalańskiej.

Przyszła wiosna i rozpoczęły się pożary łąk i nieużytków. Strażacy z powiatu dąbrowskiego mają ręce pełne roboty, a władze przypominają: Wypalanie traw jest karalne!

20 lutego w Centrum Polonii - Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbyły się warsztaty „Jak wykorzystać pedagogikę teatru w praktyce szkolnej?”.

W ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” wraz z Fundacją „Wolność i Demokracja” w niedzielę 3 marca Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z Jednostką Strzelecką JS-2083 im. Mariana Kukiela w Dąbrowie Tarnowskiej organizuje Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”.

Strona 1 z 425