Motoryzacja

Motoryzacja (49)

Motocykliści mają dość lansiarzy z „Patelni”!

„Pasja??? jaka k… pasja??? powodowanie ciągłego zagrożenia na drodze”, „Pogratulować braku mózgu”, to jest „grupa, która ma w d...e wszystkich, łącznie ze swoimi kumplami...” – tak sami motocykliści podsumowują zachowanie tych, którzy psują wizerunek wszystkich miłośników jednośladów, swoim zachowaniem narażając życie przypadkowych ludzi. Rozpoczął się sezon na „Patelni”.

Czytaj dalej...

Małopolska: Dziś więcej policji na DK 79

6 kwietnia w Małopolsce, na ciągu drogi krajowej nr 79 realizowane są działania pn. „BEZPIECZNA DK 79”, ukierunkowane na eliminowanie negatywnych zachowań mających wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Podejmowane są one wspólnie z Policją w Katowicach i w Kielcach.

Czytaj dalej...

Idzie wiosna – uwaga na biegaczy i rowerzystów!

W marcu dla wielu osób rozpoczyna się sezon aktywności na świeżym powietrzu. Biegacze zaczynają intensywne treningi do wiosennych imprez biegowych, a do wielu miast po zimowej przerwie wracają rowery miejskie. Na te zmiany muszą zareagować także kierowcy, którzy powinni zwracać uwagę na większą obecność pieszych i rowerzystów na ulicach.
Czytaj dalej...

Polacy wybierają młodsze auta używane i lepiej wyposażone

W sezonie zimowym, który trwał od listopada 2017 roku do marca br., AAA AUTO zanotowała w Polsce wzrost sprzedaży samochodów używanych o 127 proc. w stosunku do wyników osiągniętych w sezonie 2016/2017 i aż o 290 proc. więcej niż w sezonie 2015/2016. Poszukiwane były auta młodsze niż w poprzednich latach.

Czytaj dalej...

Polskę czeka autobusowa rewolucja

3,5 tys. nowych autobusów na paliwa alternatywne ma wyjechać na ulice polskich miast w perspektywie najbliższych 10 lat. Obecnie w kraju eksploatowanych jest ok. 90 autobusów elektrycznych oraz ok. 350 autobusów na gaz CNG, a kolejne ok. 180 pojazdów z napędem alternatywnym zostało zamówionych – wynika z raportu „Paliwa alternatywne w komunikacji miejskiej”, przedstawionego podczas odbywającego się dzisiaj (20.03) Polskiego Kongresu Paliw Alternatywnych.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA