sobota, 21 kwiecień 2018 15:40

PiS w natarciu. Sprawdź kogo dziś spotkasz w terenie.

Napisała

51 miejscowości odwiedzą dziś czołowi politycy PiS. W województwie małopolskim będą w Olkuszu, Miechowie, Szymbarku i Bochni. Na Podkarpaciu spotkają się m.in z mieszkańcami Dębicy i Mielca. W województwie śląskim będą m.in w Żywcu i Milówce. 

PiS kontynuuje ofensywę związaną ze spadkami w ostatnich sondażach. Na ubiegłotygodniowej konwencji zapowiedziano 700 spotkań w całym kraju. Liderzy partii wyjaśniają wpadkę związaną z wysokimi premiami dla ministrów, które szef PiS Jarosław Kaczyński polecił przekazać na Caritas. Przybliżają też założenia nowego otwarcia czyli tzw. piątkę Morawieckiego. 

Arkadiusz Mularczyk o 16.30 będzie w Centrum Kultury w Olkuszu, a o 18.30 w miechowskim Starostwie Powiatowym, gdzie spotka się z mieszkańcami. Premier Beata Szydło o 16 będzie w Kasztelu w Szymbarku. Joanna Lichocka od 15 gości w Kinie Regis w Bochni, a o 18 będzie już Dębicy, gdzie można jej posłuchać w  Zajeździe Catering Staf przy ul. Budzisz 30 K. 

Minister Środowiska Henryk Kowalczyk z Tarnobrzegu pojechał na 15 do Mielca, gdzie o 14.30 miała miejsce poświęcona omówieniu aktualnego stanu jakości powietrza na terenie Województwa Podkarpackiego ze szczególnym uwzględnieniem terenu Powiatu Mieleckiego oraz Miasta Mielca prezentowana przez zaproszonych gości nadzwyczajna sesja rady miasta. 

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński o godz. 12 był w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu, a od 16 w remizie OSP w Milówce. 

Czy spotkania odniosą skutek i PiS przekona do siebie Polaków pokażą kolejne sondaże.

Marzena Gitler, foto: pis.org.pl

 

 

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.