(red)

(red)

Trzech nielegalnych imigrantów zostało zatrzymanych przez policjantów z Krzeszowic. Mężczyźni nielegalnie przekroczyli granicę ukrywając się pod podwoziem autokaru, gdzie spędzili ponad dobę.

W poniedziałek, 24 czerwca odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod nowy budynek Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W obiekcie będą się mieścić laboratoria dwóch wydziałów uczelni. W uroczystości wziął udział Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, wicepremier Jarosław Gowin.

Funkcjonariusze Straży Miejskiej i Policji zabezpieczają miejsce, w którym dzisiaj rano (24 czerwca) odkryty został niewybuch prawdopodobnie z czasów II wojny światowej. 

W środę około godziny 20.00 w miejscowości Szlachtowa (powiat nowotarski) doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. 20-latek wspiął się na słup energetyczny, po czym spadł na ziemię z około 10 metrów.

 

Zamknięta dla ruchu samochodowego ulica Zabłocie i remont torowiska na rondzie Antoniego Matecznego – do kilkunastu prowadzonych obecnie w Krakowie remontów przybyły jeszcze te dwa.

Policjant Oddziału Prewencji Policji w Krakowie st. sierż. Krzysztof Fitrzyk pasjonat gór, zapalony sportowiec stanął kilka dni temu na na szczycie Mont Blanc.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glos24sm/public_html/glos24.pl/components/com_k2/templates/default/user.php on line 260
Strona 1 z 218