(red)

(red)

W środę Proszowice odwiedzili mieszkańcy Los Angeles oraz hrabstwa Orange County w stanie Kalifornia w USA. Dwudziestoosobowa grupa przyjechała do Polski, jako m.in. kraju pochodzenia swoich przodków.

Zakłady bukmacherskie to jedna z bardziej emocjonujących rozrywek, jaką mogą sobie wymyślić kibice sportowi. Wielu z nich chętnie przekłada swoją sportową pasję na przewidywanie zwycięzców konkretnych meczów, starć, rozgrywek. Zakłady bukmacherskie stają się coraz popularniejszą rozrywką sporej części Polaków. Dzieje się tak również dlatego, że stały się one rozrywką bezpieczną. Ponadto, bukmacherzy atrakcyjnymi promocjami i bonusami zachęcają do gry, która nie wymaga sporych nakładów finansowych.

Lokata na nowe środki plus jest lokatą przygotowaną przez Idea Bank. Jest to depozyt zakładany na okres jednego miesiąca na jaki możemy wpłacić od 500 złotych do 1 mln złotych. Lokaty (ranking polecamy na 17bankow.com/lokaty-bankowe) te mają oprocentowanie progresywne w wysokości 3% w skali roku. Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci banku, bez konieczności zakładania w nim konta osobistego. Możemy wpłacić na lokatę dowolne środki. Jest to lokata nieodnawialna z roczną kapitalizacją odsetek. Jej zerwanie pozwala na zachowanie części wypracowanych odsetek. Założymy ją na trzy sposoby: w oddziale Idea Banku, przez telefon lub przez internet.

Wczoraj (18 lipca) osiągnięto porozumienie reprezentatywnymi organizacjami związkowymi - poinformowała spółka TAURON Wydobycie. Tymczasem, jak twierdzi portal nettg.pl, górnicy o porozumieniu dowiedzieli się… z internetu.

Strażnicy odnaleźli rodziców trzyletniego Wiktorka, który zgubił się pod Wawelem.

Karolek właśnie skończył 5 lat na co dzień radosne dziecko jednak cierpi po krótkim wysiłku pada ze zmęczenia gdzie normalny zdrowy człowiek mógłby góry przenosić natomiast u Karolka serce odbiera mu siłę.

Strona 1 z 240