piątek, 12 kwiecień 2019 12:38

Tego jeszcze nie widzieliście! One zmieszczą się tylko w Tauron Arenie

Napisał

Wędrówki z dinozaurami – spektakularne widowisko powraca! Przedstawienie widziało już ponad 9 milionów osób w przeszło 250 miastach na całym świecie. Na własne oczy można zobaczyć w Tauron Arenie Kraków najwspanialsze stworzenia, które zamieszkiwały Ziemię. Spektakle odbędą się 11, 12, 13 i 14 kwietnia

Widowisko zostało wyprodukowane przez Global Creatures. Produkcja przedstawienia warta jest ponad 20 milionów dolarów. Jest to największy i najlepszy pokaz dinozaurów na świecie wyprodukowany przy użyciu nowoczesnej technologii. Znani na całym świecie projektanci, w ścisłej współpracy z naukowcami, stworzyli 18 dinozaurów o naturalnych rozmiarach, w tym stegozaura, raptora i przerażającego tyranozaura!

  

Widzowie będą mieć możliwość podziwiania historii dinozaurów, które żyły nawet ponad 200 milionów lat temu, m.in. podczas wędrówki kontynentów. Podczas show zobaczymy stworzenia żyjące głównie w epoce triasu i epoce jurajskiej.

Podczas show poznamy dziewięć gatunków dinozaurów. Spektakl opowiada o życiu tyranozaura, terrorze na prastarych terenach, a także o plateozaurze i lilienszternie z okresu triasu, stegozaurze i allozaurze z okresu jurajskiego oraz torozaurze i utahraptorze ze wspaniałej epoki kredowej. Największy z nich, brachiozaur, ma 11 metrów wysokości i mierzy 17 metrów od nosa do ogona. Pracę na przygotowaniem takiego giganta trwały rok i wykonywał je zespół 50 osób - w tym inżynierowie, producenci, specjaliści od skór, artyści, malarze oraz eksperci od animacji.

Bilety do nabycia na stronie www.LiveNation.pl

Rozmawiała Natalia Stępień

Mateusz Łysik

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.