poniedziałek, 29 lipiec 2019 15:33

Został III vicemisterem Beskidów. Czy zostanie Misterem Polski?

Napisała

Cyprian Tomasiewicz ma za sobą już pierwszy sukces. W tym roku został III vicemisterem w konkursie w Bielsku-Białej. Teraz walczy o tytuł Mistera Polski. Jak zaczęłą się jego konkursowa przygoda, o czym marzy i gdzie będziemy mogli mu kibicować? 

Ma 25-lat, pochodzi z Łęk Dolnych, niewielkiej miejscowości w gminie Pilzno. W tym roku został półfinalistą konkursu Mister Polski. Ponieważ po studiach na krakowskiej AGH podjął pracę na Śląsku, wystartował w tamtejszym konkursie regionalnym Mister Beskidów, zdobywając tytuł III vicemistera i przepustkę do etapu ogólnopolskiego. W beskidzkim konkursie otrzymał także nagrodę komplementarną od firmy Alwero.pl, którą wybrała go na swojego Mistera. 

Jako dziecko był nieśmiały. W rozmowie z nami opowiada dlaczego zdecydował się na start w konkursie Mistera Beskidów i jak widzi dalszą drogę swojej kariery oraz kiedy zobaczymy go na konkursie Mister Polski w Krakowie.  

Zdjęcia Cypriana Tomasiewicza znajdziecie na:

Fb: https://www.facebook.com/cyprian.tomasiewicz

Ig: https://www.instagram.com/c.y.p.r.i.a.n_t

Marzena Gitler, foto: CT, wideo: Mateusz Łysik, montaż Agnieszka Rudek

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.