(red)

(red)

– Polacy nie są skazani na wybór między totalną władzą, a totalną opozycją. Podjęliśmy się budowania Koalicji Polskiej bo nie jesteśmy ani antyPiSem, ani antyopozycją. Jesteśmy za – za silną Polską – powiedział dziś na konwencji wyborczej Władysław Kosiniak-Kamysz.

W czwartek, 15 sierpnia w godzinach popołudniowych doszło do groźnego pożaru pasa transmisyjnego taśmociągu z koksem na terenie huty Arcelor Mittal w Krakowie.

Do niebezpiecznego wypadku doszło 14 sierpnia w Hebdowie (powiat proszowicki). Kierujący samochodem marki audi uderzył czołowo w betonowy mostek. Jak twierdzą świadkowie, po uderzeniu spod maski zaczął wydobywać się dym.

Do potężnej eksplozji doszło dzisiaj w Sułoszowej w powiecie krakowskim (to w tej gminie znajduje się zamek w Pieskowej Skale). Wybuchła butla gazowa, a siła tego wybuchu była tak duża, że zawaleniu uległ budynek mieszkalny, a pod gruzami znalazła się 76-letnia kobieta.

Dzisiaj na konferencji prasowej Przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS, Krzysztof Sobolewski, zaprezentował oprócz list wyborczych do Sejmu (Znamy wszystkich kandydatów do Sejmu PiS w Małopolsce!), zaprezentował także listy do Senatu. Kto kandyduje z Małopolski?

Prawo i Sprawiedliwość wchodzi pełną parą w kampanię wyborczą. Dziś PiS opublikowało pełne listy wyborcze do Sejmu i Senatu.

Strona 1 z 250