"Dawno, dawno temu, kiedy blogosfera była jeszcze w powijakach...", w "Rozmowach na Rękawce" gościliśmy Joannę Mentel, prowadzącą bloga łączącego ciastka i książki (i kawę!) - Book me a cookie.

W "Rozmowach na Rękawce" Małgorzata Kalemba-Drożdż z Trochę Innej Cukierni opowiada o niezwykłych pomysłach na domowe wypieki, kuchni pozbawionej mleka i masła, a także kwiatach i dzikich roślinach, z których można upiec przepyszne ciasta.

Łukasz Maślona, radny Krakowa dla Mieszkańców (komitet Łukasza Gibały) w "Rozmowach na Rękawce" opowiada o tym jaką rolę chce pełnić jego klub w nowej radzie miejskiej, a także jak chce łączyć rolę radnego z rolą zaangażowanego społecznie aktywisty.

wtorek, 13 listopad 2018 10:00

PiS ramię w ramię z Majchrowskim w RM?

Napisał

W krakowskiej Radzie Miejskiej toczą się pomiędzy wszystkimi klubami rozmowy nt. koalicji, która będzie rządzić radą. I wcale nie jest powiedziane, że będzie to Przyjazny Kraków razem z połączonymi siłami PO i Nowoczesnej. Czy ludzie Majchro0wskiego będą sprawować rządy razem z radnymi z PiS? Posłuchajcie co ma na ten temat do powiedzenia przewodniczący klubu PiS w ustępującej radzie, Włodzimierz Pietrus.

piątek, 09 listopad 2018 11:20

"PiS nie był wobec nas bardzo agresywny..."

Napisał

W "Rozmowach na Rękawce" omawiamy ze Sławomirem Pietrzykiem z Przyjaznego Krakowa, minione wybory, sprawy układu sił w radzie miejskiej, a także mówimy o przyszłości Nowej Huty.

czwartek, 08 listopad 2018 15:27

KO wspólnie z Przyjaznym Krakowem czy osobno?

Napisał

KO i Przyjazny Kraków w wyborach startowali razem. jednak wcale nie musi to oznaczać, że w Radzie Miasta utworzą jeden klub. O szczegółach negocjacji, planach inwestycyjnych Krakowa w najbliższej przyszłości i trudach kampanii opowiada Andrzej Hawranek, przewodniczący klubu radnych PO w ustępującej radzie miasta.

Prof. Artur Wołek w rozmowie z nami bez ogródek i okrągłych słówek ocenia przebieg wyborów w Krakowie, jak i ogólnopolskich.

  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA