Kibice jadą za darmo! Wyróżniony

czwartek, 11 październik 2018 09:59

Mecze w Chorzowie. 11.10. Polska-Portugalia. 14.10: Polska-Włochy.

Podobnie jak w marcu przy okazji meczu z Koreą Południową, tak i tym razem Koleje Śląskie oferują bezpłatne przejazdy i dodatkowe pociągi w dniach, gdy na Stadionie Śląskim będą się odbywać mecze polskiej reprezentacji.
Zarówno 11, jak i 14 października br. z Chorzowa Batorego po meczu wyjadą dodatkowe pociągi w kierunku Gliwic i Dąbrowy Górniczej. W miarę możliwości taborowych Koleje Śląskie będą wysyłać najbardziej pojemne pociągi w godzinach atrakcyjnych dla kibiców.

Specjalne połączenia tramwajowe i autobusowe, dowożące kibiców pod Stadion Śląski uruchomi również KZK GOP. Trasy komunikacji publicznej wyznaczone zostały tak, aby maksymalnie ułatwić kibicom przesiadkę pomiędzy pociągiem i tramwajem. Do tego celu przeznaczono stację Katowice i przystanek tramwajowy Katowice Dworzec PKP oraz stację Chorzów Batory i przystanek tramwajowy Chorzów Batory Dworzec PKP.

Z bezpłatnych przejazdów na podstawie biletu na mecz lub akredytacji PZPN można korzystać cały dzień na wszystkich liniach (z wyjątkiem odcinka Chałupki – Bohumin).

Info: Koleje Śląskie

Mądry Natalia

Mądry Natalia

Aktualizacja: czwartek, 11 październik 2018 10:17
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA