czwartek, 11 październik 2018 09:59

Kibice jadą za darmo!

Napisała

Mecze w Chorzowie. 11.10. Polska-Portugalia. 14.10: Polska-Włochy.

Podobnie jak w marcu przy okazji meczu z Koreą Południową, tak i tym razem Koleje Śląskie oferują bezpłatne przejazdy i dodatkowe pociągi w dniach, gdy na Stadionie Śląskim będą się odbywać mecze polskiej reprezentacji.
Zarówno 11, jak i 14 października br. z Chorzowa Batorego po meczu wyjadą dodatkowe pociągi w kierunku Gliwic i Dąbrowy Górniczej. W miarę możliwości taborowych Koleje Śląskie będą wysyłać najbardziej pojemne pociągi w godzinach atrakcyjnych dla kibiców.

Specjalne połączenia tramwajowe i autobusowe, dowożące kibiców pod Stadion Śląski uruchomi również KZK GOP. Trasy komunikacji publicznej wyznaczone zostały tak, aby maksymalnie ułatwić kibicom przesiadkę pomiędzy pociągiem i tramwajem. Do tego celu przeznaczono stację Katowice i przystanek tramwajowy Katowice Dworzec PKP oraz stację Chorzów Batory i przystanek tramwajowy Chorzów Batory Dworzec PKP.

Z bezpłatnych przejazdów na podstawie biletu na mecz lub akredytacji PZPN można korzystać cały dzień na wszystkich liniach (z wyjątkiem odcinka Chałupki – Bohumin).

Info: Koleje Śląskie

Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.