Anna Piątkowska-Borek

Anna Piątkowska-Borek

Fundacja Horyzont360 rozpoczęła realizację projektu „Eko-Młodzi badacze na Sądecczyźnie”.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad 20 maja 2019 ogłosiła przetarg na projekt obwodnicy Zabierzowa wraz z uzyskaniem zgody na budowę inwestycji.

Związek Międzygminny Gospodarka Komunalna w Chrzanowie „przemęczony”. Już dwa razy przecież odpowiadał na uwagi radnego, a w zeszłym roku nawet napisał pismo do WIOŚ. Zatem lepiej niech inni zajmą się sprawą smrodu. Oni zrobili już wszystko, co mogli.

Proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Marcina w Jawiszowicach (powiat oświęcimski) – ksiądz dr Henryk Zątek – od blisko 20 lat z pasją troszczy się o zachowanie piękna drewnianego kościoła. Teraz, za wybitne osiągnięcia w dziedzinie ochrony i opieki nad zabytkami architektury drewnianej Małopolski, został laureatem Nagrody Województwa Małopolskiego im. Mariana Korneckiego.

Zakończyła się rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stanisławiu Dolnym. Zakres prac był ogromny. To kolejna inwestycja gminy Kalwaria Zebrzydowska w modernizację bazy szkolnej.

W Bielsku-Białej niebawem stanie pomnik Pampaliniego, bohatera jednej z bielskich kreskówek. Rzeźbiarka, Lidia Sztwiertnia zakończyła właśnie prace nad modelem.

Strona 1 z 111

Ostatnio na głos24