Michał Kizlich

Michał Kizlich

Ogólnopolska Konferencja Prawo i Psychologia „Oczami Praktyka”

Już 29 marca, zapraszamy na konferencję, która jest współorganizowana przez ELSA Kraków i Sekcję Psychologii Sądowej KNSP UJ.

Mobile Trends Conference 7-8 marca w Krakowie!

Tylko niecały miesiąc pozostał do do największej w Polsce konferencji dedykowanej wykorzystaniu kanału mobile w biznesie. Sześć bloków tematycznych, merytoryczne prelekcje, najlepsi eksperci, panele dyskusyjne, quiz wiedzy o mobile, networking oraz prestiżowa gala czekają na wszystkich uczestników wydarzenia. Ciebie również nie może zabraknąć w marcu w Krakowie!

Uroczystość jubileuszowa państwa Sieleckich w Miechowie.

W piątek, 25 stycznia mieszkańcy Domu Kombatanta w Miechowie i zaproszeni goście byli świadkami wyjątkowego wydarzenia. W tym dniu nowy pensjonariusz (od stycznia br.) kpt. Antoni Sielecki obchodził 95-tą rocznicę urodzin oraz wraz z żoną Kazimierą 70-tą rocznicę pożycia małżeńskiego, co jest faktem wyjątkowym.

Już w najbliższą sobotę Egurrola Dance Studio i Galeria Kazimierz zapraszają na jedyny taki turniej tańca w Krakowie - Egurrola Challenge! Pokazy młodych tancerzy obserwować będzie Agustin Egurrola, założyciel szkoły Egurrola Dance Studio.

DSF Kickboxing Challenge 20 nadciąga z wielką mocą do Miasta Królów !
23 lutego 2019 roku w Krakowie kibice zobaczą m.in. debiut legendy K-1 Łukasza Jarosza, 3 walki o mistrzowskie pasy federacji DSF oraz początek wyśmienitego turnieju w królewskiej kategorii!.

Trzecie spotkanie Komitetu Org. obchodów rocznicy RP 1944.

We wtorek, 5 lutego tym razem o godzinie 17.00, w proszowickim CKiW odbędzie się trzecie otwarte spotkanie Komitetu Organizacyjnego Obchodów 75. Rocznicy Powstania Rzeczpospolitej Partyzanckiej 1944.

Strona 1 z 2