Michał Kizlich

Michał Kizlich

Mountainboardowe Mistrzostwa Polski to już tradycja w podbocheńskiej Moszczenicy. Zawody odbywają się tam od czterech lat, jednak w tym roku po raz pierwszy pod rangą Mistrzostw Świata. 26 i 27 lipca swoją obecność zapowiedzieli najlepsi zawodnicy z całego globu. To natomiast bez wątpienia zapowiada jeszcze większe widowisko i jeszcze więcej emocji niż dotychczas.

Czy masz świadomość, że ograniczasz teraz swoje życie do raptem 30%? Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: tylko niecała 1/3 powierzchni Ziemi to stały ląd. Pozostałe 70% to woda, a właściwie cały świat, który znajduje się pod jej powierzchnią. Czy masz możliwość poznania tego świata osobiście, z pierwszej ręki, nie z ekranu komputera? Pewnie nie.. To znaczy - jeszcze nie. Bo jest jedno, bardzo proste rozwiązanie, abyś mógł zacząć żyć na 100%. Zacznij nurkować!

BOHO IN THE JUNGLE to najbardziej wakacyjne i zielone wydarzenie tego roku! Dżungla w sercu Krakowa, którą będziecie mogli odwiedzić już 29 czerwca na „Wyspie Forum” (Hotel Forum, Kraków)

Już 16 czerwca w Hotelu Forum odbędzie się pierwsza edycja Barber FEST. w Krakowie!
Barber FEST. to pierwsza w Polsce inicjatywa, która zrzesza najlepsze polskie salony barberskie, tatuatorów, producentów akcesoriów barberskich, designerów mody męskiej, producentów kosmetyków do pielęgnacji włosów, brody i skóry w jednym miejscu.

W Kamieniołomie im św. Jana Pawła II obok kościoła św. Józefa w Krakowie odbędzie się uroczyste spotkanie poświęcone twórczości Adama Bujaka oraz prezentacja jego retrospektywnego albumu „Życie malowane światłem”.

Przezabawna komedia twórców „Opowieści do poduszki” oraz „Parszywych drani” – „Oszustki” przedpremierowo 11 czerwca w ramach cyklu „Kino na Obcasach”.
„Oszustka” to pełna humoru opowieść z udziałem największych gwiazd Hollywood.

Strona 1 z 10