wtorek, 15 styczeń 2019 15:51

"Dzień śniegu" w Zakopanem

Napisał

WORLD SNOW DAY, czyli Światowy Dzień Śniegu, jest częścią Kampanii Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS), zatytułowanej "Bring Children to the Snow", w wolnym tłumaczeniu oznaczającej „zabierz dzieci na śnieg”. Trzonem tej kampanii jest zachęcanie dzieci i młodzieży do uprawiania sportów zimowych, do brania udziału w zawodach sportowych, ale również do zwracania uwagi na kwestie związane z ochroną środowiska przyrodniczego.

środa, 02 styczeń 2019 15:06

O dwóch takich, co kupili Wisłę

Napisała

Klub piłkarski „Wisła” został założony 113 lat temu, lecz jego istnienie jeszcze nigdy nie było tak zagrożone, jak teraz. Widmo czwartej ligi, niebywałe zadłużenie oraz zszargana opinia powoli doprowadzają do upadku niegdyś jednego z najlepszych klubów w Polsce. Czy pechowa trzynastka rzeczywiście okaże się gwoździem do trumny? Wszystko wskazuje na to, że „statek Wisła” niczym Titanic zostanie jedynie wspomnieniem, o niegdysiejszej potędze.

Niektóre miejsca w Małopolsce przykrył ostatniej nocy biały puch – to znak, że już niebawem rozpocznie się czas "białego szaleństwa" w całym regionie. Dlatego jak co roku zapraszamy wszystkich miłośników szusowania na nartach i snowboardzie na ogólnopolskie otwarcie sezonu zimowego. Tym razem gospodarzem wydarzenia będzie stacja narciarska Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju, a podczas eventu nie zabraknie spotkań z Andrzejem Bargielem czy... Inspektorem Wawelkiem! Bądź z nami już w piątek, 14 grudnia, od godz. 12.00 - zapraszają organizatorzy.
piątek, 07 grudzień 2018 16:25

Będzie świąteczne granie z Kubą Błaszczykowskim

Napisał

Już po raz trzeci gwiazdy zagrają w Częstochowie mecz z Kubą Błaszczykowskim. Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony będzie na potrzeby podopiecznych Fundacji „Ludzki Gest”.

W rolę Świętego Mikołaja wcielił się żużlowiec CASH BROKER Stali Gorzów Bartosz Zmarzlik, który odwiedził mieszkającą nieopodal Gorzowa rodzinę i wręczył jej zaproszenia na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Młodzi fani zawodnika: Leszek i Sebastian nie mogli wyjść z podziwu.

6 grudnia w Tauron Arenie Kraków odbyła się konferencja prasowa inauguracyjnej rundy Mistrzostw Świata Superenduro sezonu 2019.

czwartek, 06 grudzień 2018 14:41

Startuje stacja narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla

Napisał

W najbliższy weekend będzie można poszusować w Wierchomli. Wyciągi Wierchomla 1 i Stonoga będą działały 8 i 9 grudnia od 9.00 do 17.00.

poniedziałek, 03 grudzień 2018 13:10

W piłce wszystko zaczyna się od pasji

Napisał

Dziewczyna w drużynie chłopaków, nadzieja polskiej myśli szkoleniowej, syn podążający śladami utytułowanego ojca, bliźniacy kibicujący dwóm największym rywalom. Choć nie każde z nich zwiąże przyszłość z futbolem, to dzięki olbrzymiej pasji wszyscy już dziś piszą własne piłkarskie historie.

Były selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej Adam Nawałka znowu na ławce trenerskiej. W niedzielnym meczu prowadzony przez niego Lech Poznań przegrał z Cracovią 1:0.

Strona 1 z 10

Ostatnio na głos24

  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA