czwartek, 10 styczeń 2019 15:10

Sprawdź, co będzie się działo w Twoim mieście. WOŚP przygotowała specjalną aplikację oraz bazę wydarzeń 27. Finału.

Napisał

1700 sztabów na całym świecie, ogromna ilość wyjątkowych wydarzeń. Fundacja przygotowała udogodnienia, w postaci interaktywnej mapy, wyszukiwarki wydarzeń oraz mobilnej aplikacji, która pozwoli m.in. na bieżąco sprawdzać najnowsze informacje dotyczące 27. Finału WOŚP.

Wyszukiwarka wydarzeń

Ponad 1000 wydarzeń zamieszczonych w wyszukiwarce WOŚP, które przygotowują sztaby na całym świecie. Na sympatyków Orkiestry czekają nie lada atrakcje – m.in. sportowe, muzyczne, motoryzacyjne, kulinarne. Nie zabraknie kiermaszów, konkursów oraz zwariowanych wyzwań, jak w zduńskowolskim sztabie, gdzie od kilku lat mieszkańcy oklejają samochód kilkudziesięcioma tysiącami serduszek WOŚP. Wydarzenia organizowane z okazji 27. Finału już się rozpoczęły i potrwają do najbliższej niedzieli.
 
 
Mapa wydarzeń
 
Fundacja WOŚP przygotowała również interaktywną mapę, która obrazuje lokalizacje wydarzeń zbliżającego się Finału. Wybierając dowolny punkt na planie, użytkownikom wyświetla się szczegółowy opis oraz termin danego wydarzenia. Zarówno mapa, jak i wyszukiwarka wydarzeń są na bieżąco aktualizowane.
 
 
Aplikacja mobilna
 
Cocolab kolejny raz przygotował finałową aplikację, dzięki której na bieżąco można sprawdzać Orkiestrowe aktualności, zapoznać się z najnowszymi statystykami, dowiedzieć się, w jaki sposób można wesprzeć cel 27. Finału oraz rozwiązać dziwięcioiopoziomowy quiz wiedzy o Fundacji. Aplikacja dostępna jest na platformy IOS i Android. Każdego roku aplikację pobiera blisko 40 000 użytkowników smartfonów. Sponsorem aplikacji jest firma Play.
 
 
fot. Dominik Malik/Fundacja WOŚP
(red)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.