środa, 10 kwiecień 2019 10:42

Zobacz gdzie zamówisz kwiaty na Śląsku

Napisał

Kwiaty to najprostsza, ale jednocześnie najpiękniejsza forma upominku czy prezentu.

Czasami zdarzają się takie sytuacje, że osoba której chcemy podarować kwiaty mieszka w zupełnie innej miejscowości, niż my sami. Co zrobić w takiej sytuacji? Skorzystać z poczty z kwiatami. Kwiaciarnia internetowa na dowóz świetnie funkcjonuje m.in. w Katowicach i okolicy. W bardzo prosty i szybki sposób można bliskiej osobie sprawić nie lada niespodziankę.

Kwiaty na dowóz w Katowicach i okolicy

Wiele firm oferuje dostawy kwiatów na terenie danego miasta. Nie inaczej jest w przypadku stolicy województwa śląskiego - Katowic i okolic. Profesjonalni floryści przygotowują przepiękne bukiety, wiązanki, kwiatoboxy na zamówienie.

Przebywając w zupełnie innym mieście, kraju, a nawet kontynencie można skorzystać z poczty z kwiatami, która przez kuriera doręczy wybranej osobie kwiaty. Zamówienie można złożyć przez Internet, telefonicznie lub w kwiaciarni partnerskiej E-Kwiaty.pl.

Zlecenie przekazywane jest do katowickiej kwiaciarni, która zajmuje się przygotowaniem i realizacją zamówienia. Co ważne, do przesyłki można dołączyć dowolny prezent lub upominek, np. misia, biżuterię, perfumy, czekoladki, włoskie wino, miód pitny, tort, kosze delikatesowe i wiele innych. Można również poprosić o załączenie do kwiatów specjalnej dedykacji, która odręcznie zostanie napisana przez pracowników kwiaciarni. Na Śląsku kwiaty poprzez pocztę kwiatową oprócz wspomnianych Katowic dostarczane są również do Sosnowca i Częstochowy. 

Warto podkreślić, że zamówienia realizowane są w dniu jego złożenia. Kwiaty na dowóz dostarczane są w godzinach od 9.00 do 20.00. Oczywiście istnieje możliwość, aby wybrać konkretny dzień, a nawet godziny, kiedy chcemy, aby zostały przekazane kwiaty wybranej osobie. Ponadto kurierzy doręczają przesyłki w każde dowolne miejsce, zarówno do domu, pracy, firmy, czy restauracji. Do tego, cały czas można śledzić proces realizacji złożonego zamówienia i kontrolować, na jakim etapie znajduje się w danej chwili.

Kwiaty na każdą okazję

Kwiaty to sprawdzony prezent na niemal każdą okazję, tj. urodziny, imieniny, ślub, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki i Ojca, Dzień Babci i Dziadka, Komunię Świętą, narodziny dziecka, a także różne rocznice. Kwiaty będą również odpowiednie jako forma wyrażenia wdzięczności lub gratulacji z powodu awansu w pracy, obrony dyplomu, czy sukcesu sportowego.

Jeśli ktoś nie wie, jakie kwiaty wybrać na daną okazję, warto skorzystać z porady florystów. Podpowiedzą, które kwiaty będą odpowiednie na urodziny, czy imieniny, a jakie kupić z okazji ślubu. Doradzą również, jaka forma bukietu będzie bardziej efektowna lub praktyczna.

W kwiaciarni internetowej w Katowicach można zdecydować się na bukiety z różnych gatunków kwiatów, m.in. tradycyjnych róż i tulipanów, bardzo popularnych gerberów i goździków, a także frezji, storczyków, lilii oraz margaretek. Wszystkie bukiety przygotowywane są ze świeżych i starannie wyselekcjonowanych kwiatów.

Zaskocz bliską osobę i zamów kwiatobox

Większość osób przyzwyczajonych jest do kwiatów w tradycyjnych bukietach lub koszach. Kwiaciarnie co chwilę zaskakują nowymi, ciekawymi i oryginalnymi pomysłami. Jednym z nich są coraz bardziej popularne kwiatoboxy. Co to takiego? To wybrany rodzaj kwiatów pięknie ułożony w specjalnym pudełku.

W takiej formie można przesłać bliskiej osobie, róże, tulipany, goździki, a nawet storczyki. Dzięki specjalnej usłudze kreatora kwiatoboxu sami decydujemy, w jakim kolorze będą kwiaty, jakiego gatunku, a nawet jakiej długości. Można zdecydować się na flower box w rozmiarze małym, średnim lub dużym. Do wyboru są również dwa kolory pudełek - biały oraz czarny. Taka forma prezentu zaskoczy nie jedną osobę i wprawi w zachwyt.

Kwiaty na dowóz to świetny sposób na sprawienie komuś niezwykłej niespodzianki. To również bardzo dobre rozwiązanie, kiedy z różnych powodów osobiście nie możemy wręczyć bliskiej osobie kwiatów. Kwiaciarnia internetowa z Katowic pomaga wywołać uśmiech ważnej dla nas osoby, poprzez tak prosty gest jak doręczenie pięknych kwiatów.

Artykuł napisany we współpracy z e-kwiaty. E-kwiaty.pl to kwiaciarnia internetowa, która współpracuje z ponad tysiącem najlepszych kwiaciarni stacjonarnych na terenie całego kraju.

(red)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najnowsze wiadomości z małopolski