środa, 23 maj 2018 19:01

Tattoofest po raz 13

Napisał
Materiały prasowe Materiały prasowe

Już w następny weekend, 2 i 3 czerwca, kolejna edycja krakowskiego święta tatuażu.

W tym roku będziemy świadkami 13. odsłony edycji Tattoofest Festiwal! Jednak pechowo mogą poczuć się tylko Ci, którzy tę imprezę przegapią – w tym roku będzie się działo!

Tattoofest to jeden z pierwszych cyklicznych i zarazem największy festiwal tatuażu w kraju, popularny nie tylko w Polsce, ale również w odległych zakątkach Europy. W roku 2006 gościliśmy niespełna 30 tatuatorów, w 2018 swoją obecność potwierdziło ponad 300.

Krakowska konwencja daje możliwość podpatrzenia tatuatorów przy pracy, zdobycia tzw. „know how”, poznania niesamowitych osobowości, ale co najważniejsze – wytatuowania się u artystów, którzy na co dzień nie są osiągalni.

Na Tattofeście nie ma miejsca dla nudy, dlatego też zaplanowanych jest wiele atrakcji – zarówno dla starszych, jak i młodszych uczestników. Dzieci zyskają swoją przestań do zabaw, natomiast rodzice zrelaksują się w ogródkach z napojami oraz skorzystają z bogatej oferty foodtracków oraz stanowisk gastronomicznych. W tym roku powstanie również strefa mody, na której wystawią się marki cechujące się taką samą kreatywnością jak tatuujący artyści. Chwilę oddechu w tym roku zapewnią różnorodne wystawy zdjęć, obrazów oraz grafik. Odbędą się również szkolenia dla adeptów sztuki tatuażu, jak i również premiera albumu z najlepszymi polskimi tatuatorkami. Czas umilą też najlepsi DJ’e.

Poza tym, zapraszamy na wszystkie stałe punkty konwencji Tattoofest – konkursy na najlepsze tatuaże, wykonywane w sposób konwencjonalny jak i technikami tradycyjnymi, tatuowanie na bananie, a także rozmaite pokazy. Wszystkie atrakcje będące częścią festiwalu, planowane są tak, aby co roku zaskakiwać czymś nowym. Każdego dnia powiększa się lista atrakcji, które przygotowane są dla zwiedzających, dlatego też bieżące informacje znajdziecie na:

Stronie festiwalu: http://convention.tattoofest.pl/

Facebooku : https://www.facebook.com/TATTOOFEST/

Instagramie: https://www.instagram.com/tattoofestconvention/

 

Kraków. XIII Tattoofest 2-3. 06. 2018, hala Expo Kraków, ul. Galicyjska 9

Mateusz Łysik

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio na głos24