(red)

(red)

Rabkoland to magiczne miejsce dla całej rodziny, uważane przez wielu fachowców branży parków rozrywki za najsympatyczniejszy i najlepiej zorganizowany park rozrywki w Polsce.

Kolejny parking w systemie „Parkuj i Jedź” w Krakowie został udostępniony użytkownikom.

Nauka samodzielnego funkcjonowania to kolejne wyzwanie, z jakim będą już wkrótce zmagać się uczniowie z niepełnosprawnością w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cudzynowicach. Na powierzchni ponad 40 metrów kwadratowych powstanie pierwsze w powiecie kazimierskim mieszkanie treningowe dla osób niepełnosprawnych.

W środę 20 marca, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Rolniczych w Cudzynowicach gościł z wizytą duszpasterską biskup pomocniczy diecezji kieleckiej ks. dr Andrzej Kaleta. Ks. biskup w ostatnich latach związany był z regionem proszowickim, pełniąc przed przyjęciem sakry biskupiej funkcję proboszcza parafii w Kościelcu.

W piątek, 22 marca w Starostwie Powiatowym odbyło się ostatnie w minionej kadencji, posiedzenie Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kazimierzy Wielkiej.

Paweł M. pseudonim "Misiek”, przywódca kiboli Wisły Kraków zgodził się na współpracę z organami ścigania. Poinformował o tym tvn24.pl. To dzięki jego zeznaniom zatrzymano dzisiaj byłego wiceprezesa Wisły, Damiana D. i 15 innych osób. O sprawie pisaliśmy tutaj: CBŚP zatrzymało 16 członków grupy przestępczej

Strona 1 z 195