Manuel Langer

Manuel Langer

Pielęgniarek w szpitalach brakuje od lat. Jak jest ich ogólna sytuacja, co w ich pracy zmieniła ostatnia głośna nowelizacja ustawy, co należałoby poprawić i jak wygląda sytuacja w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie - o tym rozmawialiśmy z Marią Szymaczek, naczelną pielęgniarką szpitala.

Na lotnisku pojawia się poszukiwany mężczyzna… Działania podejmuje Zespół Interwencji Specjalnych z Placówki Straży Granicznej w Krakowie-Balicach… W terminalu pozostaje podejrzany pakunek... Wkracza pirotechnik w specjalistycznym kombinezonie… Następuje prześwietlenie przedmiotu z wykorzystaniem przenośnego zestawu RTG… Akcja kończy się zatrzymaniem mężczyzny i wywiezieniem niebezpiecznego pakunku z terminala.

Od 23 stycznia w hotelu Novotel Kraków City West można będzie oglądać zdjęcia wykonane w jego wnętrzach przez krakowskich członków społeczności Igers. Wystawa dla oglądających dostępna będzie przez miesiąc.

Przy głównym wejściu do budynku dworca kolejowego, w miejscy nieczynnych kas otwarta została kolejna w Brzesku placówka pocztowa. Na uroczystym jej otwarciu obecny był Tomasz Tomala – dyrektor gabinetu politycznego ministra infrastruktury, wiceprezes zarządu Poczty Polskiej, Wiesław Włodek, naczelnik brzeskiego urzędu pocztowego, Beata Gemza oraz Marta Malec-Lech, wicemarszałek Małopolski. Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha gratulował otwarcia nowej placówki, która służyć będzie mieszkańcom gminy.

Strona 1 z 732
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA