Manuel Langer

Manuel Langer

Ireneusz Raś, znany poseł PO ziemi małopolskiej opowiada u nas w studiu o - jego zdaniem - pustych obietnicach wyborczych PiS, o Krakowie, który nieustannie podbija serca turystów oraz dzieli się wrażeniami z niedawnego piłkarskiego derby pomiędzy Cracovią i Wisłą.

W weekend 30-31 marca 2019 r. w budynku Małopolskiego Ogrodu Sztuki i Arteteki Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie przy ulicy Rajskiej 12 odbędzie się 8. Krakowski Festiwal Komiksu.

PiS na dzisiejszej konferencji prasowej przedstawiło oficjalną listę kandydatów do Parlamentu Europejskiego. Zaskoczeni?

W programie oraz obsadzie tegorocznej, 16. odsłony międzynarodowego Festiwalu Misteria Paschalia (na który gorąco zapraszamy od 15 do 22 kwietnia) – poświęconej głównie muzyce włoskiej – znalazło się też, co zawsze cieszy, niemało akcentów polskich.

Prelekcje, spotkania, pokazy filmowe i warsztaty, podróże małe i duże, dla większych i mniejszych, czyli… nadchodzi Navigator Festival 2019!

Oficjalnie oddano pierwsze inwestycje rozpoczęte w ubiegłym roku w szpitalu powiatowym. Ich realizacja odbywa się w ramach dużej puli środków pozyskanych na rozwój i modernizację służby zdrowia. Całkowite dofinansowanie przekracza imponującą kwotę 25 mln złotych. Kolejna tura inwestycji już niebawem.

Strona 1 z 555