Manuel Langer

Manuel Langer

Włodzimierz Czarzasty, Robert Biedroń i Adrian Zandberg ogłosili wspólny start ich partii w wyborach parlamentarnych.

Młodzież aplikująca w Krakowie do wymarzonej szkoły średniej przechodzi właśnie piekło. Między bajki można włożyć opinie, że w Krakowie nie jest aż tak znowu źle. O tym jak od podszewki wygląda rekrutacja i skąd wynikły obecne problemy opowiada w rozmowie z nami Maria Stalmach – Krzyworzeka, wiceprezes zarządu okręgu małopolskiego ZNP.

Dzięki inicjatywie radnych Miasta Krakowa mieszkańcy Podgórza Duchackiego zyskali nową stację rowerów Wavelo. To już 171. punkt na mapie miejskiej wypożyczalni.

Do listy wykonawców Kraków Live Festival 2019 dołączają kolejni artyści. W dniach 16-17 sierpnia w Krakowie wystąpią Natalia Nykiel, Rosalie., TUZZA, Król, Marcelina i Kacperczyk.

W piątek, 19 lipca od godz. 19.00 rozpocznie się awaryjny remont nawierzchni prawego pasa ul. Wielickiej na odcinku od salonu Hyundai do ul. Wlotowej (kierunek granice miasta). Zakończenie prac planowane jest na niedzielę, 21 lipca.

Niekończące się remonty, podwyżki cen za parkowanie, podwyżka cen biletów (która na dodatek nie spowodowała przypływu gotówki, wręcz przeciwnie) - mieszkańcy Krakowa muszą w ostatnich miesiącach zmagać się z wieloma nieprzyjemnościami. Czy jest to wina złego zarzadzania ze strony prezydenta i rady miejskiej? Tak to widzi Grzegorz Gorczyca ze stowarzyszenia i fundacji Nasz Kraków, który surowo ocenia działalność magistratu.

Strona 1 z 620