Mirosław Haładyj

Mirosław Haładyj

Powiat Bocheński, we współpracy z Zespołem Szkół Nr 3 im. ks. prof. Józefa Tischnera pozyskał ponad 2,7 miliona złotych dofinansowanie na realizację projektu pn.: „Centrum Kompetencji Zawodowych ścieżką indywidualnego rozwoju ucznia i nauczyciela” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na tradycyjne, patriotyczne bocheńskie śpiewanie, które odbędzie się 11 listopada bieżącego roku o godzinie 16:00 w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni.

Jak podaje portal RMF24.pl W wyniku wybuchu gazu w hotelu w Białce Tatrzańskiej troje ludzi zostało rannych. Ewakuowano 24 osoby przebywające w budynku.

1 i 2 listopada na cmentarzach parafialnym i komunalnym trwała kwesta zorganizowana przez Komitet Odnowy Cmentarza Parafialnego w Brzesku. 45 wolontariuszy zebrało blisko 8,5 tysiąca złotych, za te pieniądze w przyszłym roku odrestaurowany zostanie kolejny zabytkowy nagrobek na cmentarzu parafialnym.

We wrześniu 2019 roku Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Brzesku przystąpiła do konkursu „Odblaskowa Szkoła”.

Powiatowe Centrum Kultury w Nowy Targu od marca do końca października realizowało projekt pt.: "Miołek se piscołke ..." dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Strona 1 z 146