W 2019 roku Komendant Główny Policji wyznaczył sześć terminów, w których będzie odbywać się rekrutacja na funkcjonariuszy policji. Kto może zostać policjantem? Przeczytajcie sami!

poniedziałek, 14 styczeń 2019 17:17

Dlaczego warto zamieszkać w okolicach Krakowa?

Napisał

Coraz więcej osób planujących zakup własnego domu lub mieszkania wybiera nieruchomości zlokalizowane nie w samym mieście, ale na jego obrzeżach. Cisza i spokój, bliskość natury oraz dogodny zarazem dojazd do serca miasta sprawiają, że domy na sprzedaż w okolicach Krakowa cieszą się tak ogromną popularnością wśród nabywców. Z jakich czynników wynika tak duże nimi zainteresowanie?

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już teraz przechodzi do historii. Dodając zgromadzone dziś do godziny 19.40 już 50 milionów złotych do kwoty z wcześniejszych 26 Finałów WOŚP, dziś oficjalnie możemy powiedzieć — MAMY MILIARD! 
piątek, 11 styczeń 2019 16:02

Kask narciarski – skuteczniejszy od najlepszej polisy

Napisał

Kask narciarski ma do spełnienia bardzo ważną rolę – ochronić głowę narciarza podczas upadku i ewentualnego uderzenia. Musi więc posiadać odporną na takie zdarzenia skorupę. Poza tym – jest w nim ciepło i komfortowo, a wybór wzorów i kolorów wprost oszałamia. Sprawdźmy przed sezonem, jaką ofertę przygotowały sklepy sportowe.

1700 sztabów na całym świecie, ogromna ilość wyjątkowych wydarzeń. Fundacja przygotowała udogodnienia, w postaci interaktywnej mapy, wyszukiwarki wydarzeń oraz mobilnej aplikacji, która pozwoli m.in. na bieżąco sprawdzać najnowsze informacje dotyczące 27. Finału WOŚP.

czwartek, 10 styczeń 2019 15:04

Fundacja WOŚP dba o bezpieczeństwo wolontariuszy!

Napisał

Styczniową inicjatywę Orkiestry wspiera 120 000 wolontariuszy w różnym wieku, co sprawia, że Finał WOŚP jest fenomenem na skalę światową. Fundacja w trosce o wszystkich wolontariuszy radzi, w jaki sposób zadbać o swoje bezpieczeństwo w specjalnie przygotowanym Poradniku Wolontariusza Finału WOŚP.

Na polecenie ministra spraw wewnętrznych i administracji Joachima Brudzińskiego, w całym kraju trwają kontrole Straży Pożarnej w lokalach oferujących zabawę w escape roomach.

Dużo osób, zwłaszcza z najbliższego otoczenia, dowiadując się w 2017 roku, że Angelika jest w ciąży twierdziła, że będziemy musieli ograniczyć nasze podróże. Przecież z dzieckiem ciężko się gdzieś ruszyć, trzeba siedzieć w domu, bo coś się może stać, bo tylko w domu jest ono bezpieczne. Z tego wynika, że po urodzeniu dziecka jesteśmy uwięzieni w czterech ścianach z opcją wyjścia do sklepu i lekarza, ale uwaga, żeby dziecko się nie rozchorowało.

Z roku na rok zwiększa się liczba podmiotów, które decydują się zlecić wykonanie kompleksowego projektu wystroju wnętrza studiom architektonicznym lub prywatnym architektom wnętrz, specjalizujących się w tego rodzaju projektach. Powyższe trendy dotyczą w równym stopniu rynku podmiotów korporacyjnych i biznesowych – właścicieli budynków o przeznaczeniu użytkowym, jak też prywatnych właścicieli domów i mieszkań, którzy prace związane ze stworzeniem koncepcji architektonicznej oraz aranżacji wnętrz w Krakowie i w innych miastach kraju powierzają chętnie osobom trzecim jako posiadającym większą wiedzę oraz umiejętności oraz potrafiącym w lepszym stopniu zaprojektować przestrzenie.

Strona 1 z 15
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA