Styl Życia

Styl Życia (91)

Śniadanie z Hefrą

Hefra jest polskim historycznym (prawie 200 lat tradycji) producentem platerów (posrebrzana zastawa stołowa: sztućce, patery itp). 6 lipca w ramach akcji "Śniadania z Hefrą" w Salonie firmowym  HEFRA w Krakowie przy ul. Wielopole 3 mogliśmy dowiedzieć się "Jak nakryć stół zgodnie z zasadami savoir-vivre'u?"

Czytaj dalej...

Potas – jeden z najważniejszych pierwiastków dla organizmu człowieka

Jeśli chodzi o minerały, bez których nie może obejść się nasz organizm, najczęściej wymienia się wapń, żelazo i magnez. Bez wątpienia pierwiastki te są niezbędne, abyśmy mogli cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem, jednak nie są jedynymi, których nasze ciało bardzo potrzebuje. Szarą eminencją wśród minerałów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu jest potas.

Czytaj dalej...

Oświadczyny na orbicie księżyca! Czemu nie?

Od 2022 r. będzie można prosić o rękę ukochanej osoby latając nad powierzchnią Księżyca i słuchając piosenki Franka Sinatry "Fly Me to the Moon". Ten lot kosmiczny będzie trwał tydzień i odbędzie się na pokładzie autonomicznej kapsuły, pozwalając dwóm kochankom podróżować samym.

Czytaj dalej...

„Warto odnawiać meble i nie bać się autorskiego misz-maszu”

Dlaczego wracają meble z PRL-u? Jak niedrogo urządzić mieszkanie, by czuć się w nim u siebie i było przytulne? I dlaczego dodatki są ważniejsze od np. samego łóżka? O tym i kilku innych rzeczach opowiedziała nam w rozmowie Magda Motrenko – ceniona zarówno przez zwykłych czytelników, jak i fachowców z branży wnętrzarskiej autorka popularnego bloga Wnętrza Zewnętrza.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA