czwartek, 17 styczeń 2019 15:05

#StopPrzemocy

Napisała

Policjanci w całym kraju zatrzymali już kilkanaście osób podejrzanych o kierowanie gróźb pod adresem prezydentów, przedstawicieli administracji publicznej, samorządowców, polityków czy też takich, które publicznie drwiły ze śmierci tragicznie zmarłego Prezydenta Gdańska. O zatrzymaniach powiadomiono prokuratury, którym przekazano zgromadzone materiały dowodowe.

W 2019 roku Komendant Główny Policji wyznaczył sześć terminów, w których będzie odbywać się rekrutacja na funkcjonariuszy policji. Kto może zostać policjantem? Przeczytajcie sami!

poniedziałek, 14 styczeń 2019 17:17

Dlaczego warto zamieszkać w okolicach Krakowa?

Napisał

Coraz więcej osób planujących zakup własnego domu lub mieszkania wybiera nieruchomości zlokalizowane nie w samym mieście, ale na jego obrzeżach. Cisza i spokój, bliskość natury oraz dogodny zarazem dojazd do serca miasta sprawiają, że domy na sprzedaż w okolicach Krakowa cieszą się tak ogromną popularnością wśród nabywców. Z jakich czynników wynika tak duże nimi zainteresowanie?

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już teraz przechodzi do historii. Dodając zgromadzone dziś do godziny 19.40 już 50 milionów złotych do kwoty z wcześniejszych 26 Finałów WOŚP, dziś oficjalnie możemy powiedzieć — MAMY MILIARD! 
piątek, 11 styczeń 2019 16:02

Kask narciarski – skuteczniejszy od najlepszej polisy

Napisał

Kask narciarski ma do spełnienia bardzo ważną rolę – ochronić głowę narciarza podczas upadku i ewentualnego uderzenia. Musi więc posiadać odporną na takie zdarzenia skorupę. Poza tym – jest w nim ciepło i komfortowo, a wybór wzorów i kolorów wprost oszałamia. Sprawdźmy przed sezonem, jaką ofertę przygotowały sklepy sportowe.

1700 sztabów na całym świecie, ogromna ilość wyjątkowych wydarzeń. Fundacja przygotowała udogodnienia, w postaci interaktywnej mapy, wyszukiwarki wydarzeń oraz mobilnej aplikacji, która pozwoli m.in. na bieżąco sprawdzać najnowsze informacje dotyczące 27. Finału WOŚP.

czwartek, 10 styczeń 2019 15:04

Fundacja WOŚP dba o bezpieczeństwo wolontariuszy!

Napisał

Styczniową inicjatywę Orkiestry wspiera 120 000 wolontariuszy w różnym wieku, co sprawia, że Finał WOŚP jest fenomenem na skalę światową. Fundacja w trosce o wszystkich wolontariuszy radzi, w jaki sposób zadbać o swoje bezpieczeństwo w specjalnie przygotowanym Poradniku Wolontariusza Finału WOŚP.

Na polecenie ministra spraw wewnętrznych i administracji Joachima Brudzińskiego, w całym kraju trwają kontrole Straży Pożarnej w lokalach oferujących zabawę w escape roomach.

Dużo osób, zwłaszcza z najbliższego otoczenia, dowiadując się w 2017 roku, że Angelika jest w ciąży twierdziła, że będziemy musieli ograniczyć nasze podróże. Przecież z dzieckiem ciężko się gdzieś ruszyć, trzeba siedzieć w domu, bo coś się może stać, bo tylko w domu jest ono bezpieczne. Z tego wynika, że po urodzeniu dziecka jesteśmy uwięzieni w czterech ścianach z opcją wyjścia do sklepu i lekarza, ale uwaga, żeby dziecko się nie rozchorowało.

Strona 1 z 16
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA