piątek, 16 listopad 2018 13:16

Ogólnopolski Dzień Seniora [FELIETON]

Napisane przez

Listopad to miesiąc kojarzony przeważnie z Dniem Wszystkich Świętych, a również to właśnie w tym miesiącu obchodzimy Ogólnopolski Dzień Seniora, który przypada 14 listopada.

piątek, 16 listopad 2018 11:38

Pomóżmy psom-ratownikom

Napisał

Ruszyła kolejna edycja akcji charytatywnej na rzecz psów ratowniczych GOPR – „Przyjaźń Łączy – Wspólnie dla Zwierząt”.

czwartek, 08 listopad 2018 15:43

Napiszesz list do sąsiada?

Napisała

14 listopada będziemy obchodzić Dzień Czystego Powietrza. Z tej okazji, dzieci z całej Małopolski napiszą list do sąsiada, w którym będą starać się przekonać go, że warto wymienić piec na bardziej ekologiczny.

Rajtuzy Krakowskie to pozdrowienie słane do dawnej stolicy Polaków z włókienniczej stolicy kraju. To nowy ciekawy pomysł znanej marki Gabriella.

Niskie buty trekkingowe posiadają niemal uniwersalne zastosowanie. Będą idealnym wyborem dla początkujących amatorów górskich wędrówek, ale też koniecznym elementem wyposażenia doświadczonych górołazów. Na co zwracać uwagę, gdy wybierasz pierwsze “trekkingi”? Które modele można polecić również do miasta na jesienne i zimowe miesiące?

poniedziałek, 24 wrzesień 2018 17:14

5 powodów, dla których warto kupić gotowy dom

Napisał

Zakup własnego domu to bez wątpienia jedna z najważniejszych inwestycji w życiu, dlatego musi być dobrze przemyślana. Dostępnych jest obecnie wiele rozwiązań, które mają swoje wady i zalety. Co przemawia za kupnem gotowego domu od dewelopera?

Wiertarka udarowa to rodzaj elektronarzędzia, w którym istnieje możliwość uruchomienia mechanizmu udarowego w celu wiercenia w twardych materiałach. Mowa tu o drewnie, metalu, tworzywach sztucznych, betonie lekkim, ceramice budowlanej i innych materiałach. Należy, jednak pamiętać, że wiertarka udarowa nie poradzi sobie z każdym materiałem, np. wierceniem w ścianach bloku z wielkiej płyty. O tym, jak działa wiertarka udarowa i w jakich pracach remontowo-budowlanych można ją wykorzystać, przeczytasz w dalszej części tego artykułu.

środa, 05 wrzesień 2018 10:32

Domowe bułeczki do kebaba. Zobacz jakie to proste!

Napisał

Jesteś miłośnikiem kuchni arabskiej, dlatego często zamawiasz kebab z dostawą pod wskazany adres? Jeżeli jesteś w stanie odwzorować smak oryginalnego dania, spróbuj przyrządzić go samodzielnie. Poznaj przepis na domowe bułeczki, które będą stanowić bazę arabskiego przysmaku.

środa, 29 sierpień 2018 16:09

Torby bawełniane z nadrukiem – pomysł na prezent

Napisał

Ekologiczne torby bawełniane zyskują z każdym rokiem na popularności, zastępując nieprzyjazne dla środowiska plastikowe reklamówki. Chętnie korzystamy z nich podczas codziennych zakupów i innych czynności. Czy sprawdzą się w charakterze prezentu? Jak najbardziej tak!

Strona 1 z 12
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA