środa, 16 styczeń 2019 16:28

Korzyści przewyższają koszty! - zgłoś się do akcji Polska Zobacz Więcej – Weekend za Pół Ceny

Napisała

Ruszyły zapisy do wiosennej edycji akcji Polska Zobacz Więcej – Weekend za Pół Ceny, która odbędzie się w dniach 15 – 17 marca 2019 roku. „Działasz w branży turystycznej lub okołoturystycznej? Weź udział w akcji i wypromuj swoją ofertę hotelową, gastronomiczną, czy kulturową. W ten sposób zapewnisz sobie dodatkowe korzyści również poza głównym sezonem turystycznym. Przygotowując okazyjne oferty, dotrzesz do znacznie większej grupy turystów” – zachęca organizator - Polska Organizacja Turystyczna. 

Jak wynika z doświadczeń przeprowadzonych akcji promocyjnych, turyści nabywający usługi turystyczne w weekendy za pół ceny, zachęceni ofertą, kupują je częściej, już jako regularni klienci. Również z ankiet przeprowadzonych po ostatniej, jesiennej edycji akcji Polska Zobacz Więcej - Weekend za Pół Ceny wiemy, że w większości przedsiębiorstw odnotowano zwiększenie ruchu gości, w porównaniu z innymi weekendami w analogicznym okresie – przekonują pomysłodawcy projektu.

Ogólnopolską akcję Polska Zobacz Więcej – Weekend za Pół Ceny zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Od czterech edycji organizuje ją Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z MSIT.

Zgłoszenia i informacje o akcji Polska Zobacz Więcej – Weekend za Pół Ceny TU.

Inf. UMWM

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.