sobota, 28 kwiecień 2018 13:33

Rabkoland zaprasza już w sobotę

Napisała

W sobotę 28 kwietnia o godz. 10 rusza jedna z największych atrakcji Rabki-Zdroju - Rodzinny Park Rozrywki RABKOLAND. Jak co roku, oprócz stałych, znanych i lubianych atrakcji, przygotowane zostały nowe atrakcje. Największa z nich to z pewnością „Góralska Dżungla”.

Kim są skałuchy? Co nosorożec robi w górach? Jaki szalony gość zamieszkał w Odwróconym Domu? Krucabomba, dużo się tu dzieje! Czy to krokodyl?! Tegoroczne zmiany w naszym Parku Rozrywki sprawiają, że nie tylko najmłodsi mieszkańcy Rabki niecierpliwie czekają na start nowego sezonu. Ten – już 28 kwietnia 2018!

W sobotę 28 kwietnia Rabkoland przywita pierwszych tegorocznych gości, ale prawdziwe święto Afryki w Rabce odbędzie się dzień później. W niedzielę, zamiast do sklepów, wybierzemy się do prawdziwej Afrykańskiej Wioski! Egzotyczne pokazy, dzikie tańce i rytmiczna muzyka wprowadzą nas w klimat Czarnego Lądu.

Goście w przebraniach afrykańskich i góralsko-afrykańskich wchodzą tego dnia do parku za symboliczną złotówkę, o ile będą mieli na sobie 3 widoczne elementy przebrania. A dlaczego góralsko-afrykańskie?!

Mali i duzi goście odkryją w tym roku zupełnie nową krainę, zamieszkiwaną przez dzikie zwierzęta i niezwykłych przybyszów. „Góralsko Dżungla” to nowa strefa tematyczna, która rozpoczyna cykl ogromnych przemian w Rabkolandzie. Dzięki podzieleniu parku na strefy tematyczne korzystanie z atrakcji zyska zupełnie nowy wymiar – zwiedzając poszczególne sektory poznamy wesołych, kolorowych bohaterów, którzy wprowadzą nas w swoje fascynujące historie. W „Górskiej Dżungli” czekają na Was skałuchy, krokodyl Oskar, nosorożec Romuald i wiele niezwykłych stworzeń, z którymi szybko się zaprzyjaźnicie!

Choć „Góralska Dżungla” zastąpi kochany przez naszych fanów Pałac Strachów, nikt nie będzie rozczarowany! W jego miejscu stanie największa atrakcja nowej strefy. Pociąg przewiezie nas po ponad 100-metrowej trasie, pełnej egzotycznych, zaklętych w kamień zwierząt, by na końcu wjechać do tunelu… Obawiasz się o los zaklętych zwierząt? W tunelu, dzięki technologii mappingu 2D, obejrzymy krótki film – szczęśliwe zakończenie całej historii! Kolejną nową atrakcją „Górskiej Dżunglii” jest 10-metrowa wieża swobodnego spadku. Czy odważysz się poznać siłę Wielkiego Duch-Ducha?

Nowa strefa to także rewolucja pod względem wyglądu przestrzeni i infrastruktury. Goście po raz pierwszy skorzystają z nowych toalet oraz zjedzą przepyszną pizzę w przeniesionej i zmodernizowanej pizzerii. O przyjemny cień dla gości zadbają nowe rośliny, sztuczne palmy i zadaszenia z Palmexu (taki sam znajdziecie w nowo otwartej Krainie Avatara w amerykańskim Disney World!). Ci, którzy czekali na wodne źródełka, będą zachwyceni – tryskające fontanny i plujące Totemy od tego roku ochłodzą nas w każdy gorący dzień.

Specjalne atrakcje przewidziane są nie tylko na weekend otwarcia. Także w czasie majówki nie zabraknie okazji, by bawić się w afrykańskim stylu. 1 i 3 maja Rabkoland proponuje rodzinną zabawę w budowanie totemów, naukę plemiennych tańców i inne egzotyczne warsztaty w Afrykańskiej Wiosce. To doskonała okazja, by zabrać całą rodzinę do Parku Rozrywki, który w tym roku przeszedł wyjątkowo dużą modernizację i cieszy oczy nowymi, dedykowanymi atrakcjami.

inf. UG Rabka

 

 

Ostatnio zmieniany piątek, 27 kwiecień 2018 13:36
Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.