piątek, 11 maj 2018 13:31

Śląsk. Bezpłatne przejazdy dla rodziców w ramach akcji "Rodzinne Niedziele"

Napisała

13 maja przypada pierwsza w tym miesiącu niedziela niehandlowa, a to oznacza, że Koleje Śląskie oferują w tym dniu bezpłatne przejazdy dla rodziców w ramach akcji Rodzinne Niedziele. Ponieważ w trakcie poprzednich niedziel wyjątkowym zainteresowaniem cieszyły się kursy do Wisły i Bielska-Białej, podczas najbliższego weekendu Koleje Śląskie będą się starać zapewnić na tych liniach jak najbardziej pojemny tabor.

Pełną listę pociągów, które będą obsługiwane dłuższymi składami oraz takimi, które zapewniają więcej miejsca do przewozu rowerów, można znaleźć na naszej stronie internetowej: http://kolejeslaskie.com/12-13-05-wzmocnione-kursy-w-beskidy/

Warto również pamiętać o tym, że ze względu na prace remontowo-modernizacyjne prowadzone przez PKP PLK na odcinkach Bielsko-Biała – Żywiec oraz Zebrzydowice – Cieszyn za wszystkie pociągi obowiązuje zastępcza komunikacja autobusowa.
Warto wziąć to pod uwagę, szczególnie gdy planujemy podróż z rowerem lub małymi dziećmi, ponieważ w autobusach zastępczych możliwość przewożenia wózków i rowerów jest bardzo ograniczona.

Info: Koleje Śląskie

Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio na głos24