wtorek, 31 lipiec 2018 23:50

Transfery lotniskowe w klasie VIP - dla kogo?

Napisał

Ponad 5 800 000 podróżujących zostało obsłużonych w 2017 roku na lotnisku Kraków Balice. Dużą grupę pasażerów stanowią osoby podróżujące w standardzie VIP. To przede wszystkich zagraniczni turyści i kontrahenci biznesowi. I właśnie dla tych grup powstała usługa transferu lotniskowego ekskluzywnym samochodem klasy premium.

Transfer VIP Balice - dla kogo?

Usługa transferu VIP jest skierowana przede wszystkim do klienta wymagającego, który preferuje podróże samochodem klasy premium. Grupa docelowa, czyli przede wszystkim goście hotelowi, goście biznesowi oraz kontrahenci w delegacji, podróżują w komfortowych warunkach i takie standardy chcą utrzymać również w drodze z lub na lotnisko. Transfer do Balic lub na inne lotnisko realizowany przez taxi VIP cenowo nieznacznie różni się od zwykłej, miejskiej taksówki, dlatego jest to usługa, na którą może sobie pozwolić niemal każdy - zarówno zagraniczny kontrahent, jak i turysta planujący weekendowy pobyt.  

Taxi VIP dla klienta biznesowego

Kraków jest nazywany stolicą biznesu, bo to popularne miejsce, wybierane na siedziby i filie międzynarodowych korporacji. W  związku z tym odbywa się tu wiele konferencji, spotkań, zjazdów, sympozjów oraz negocjacji biznesowych. Dla osób, które przylatują do Krakowa - uczestników szkoleń, kontrahentów czy inwestorów - rekomendowanym sposobem na transfer z Balic jest taksówka VIP. To szybki, elegancki i komfortowy sposób na przejazd z lotniska, ale nie tylko, bo istnieje również możliwość odbycia kursu na dowolnej trasie.

Atuty transferów lotniskowych w klasie VIP

Atutów transferów VIP jest minimum kilka. Możliwość płatności kartą lub innymi walutami niż polski złoty (również dolar lub euro) to pierwszy z nich. Kolejna mocna strona taxi VIP to możliwość wyboru samochodu.

Flota krakowskiej marki Prime Taxi została wyposażona w ekskluzywne Mercedesy klasy S oraz niezawodne i stylowe vany, które mieszczą do 7 pasażerów.

Podróżni przylatujący do Balic, Pyrzowic lub na Okęcie mogą zostać odebrani przez kierowcę taksówki VIP. Na specjalne życzenie klienta pracownik będzie czekać w hali przylotów lub pod terminalem pasażerskim z tabliczką zawierającą dane pasażera. Poza transferem lotniskowym marka Prime Taxi proponuje również odbycie podróży do lub z dowolnego punktu w województwie małopolskim oraz śląskim.

Planowanie podróży i delegacji

W najbliższym czasie spodziewasz się zagranicznej delegacji w filii swojej firmy? A może obsługujesz hotel i zapewniasz przyjeżdżającym transfer z i na lotnisko? Gościom, którzy przylecą, zapewnij komfortową i elegancką podróż. Zaplanuj z wyprzedzeniem transfer lotniskowy z Balic, Pyrzowic lub Okęcia. Przyloty i odloty odbywają się w przeróżnych godzinach - często bardzo wczesnych porannych lub późnych nocnych. Żeby twoi goście lub kontrahenci nie czekali na miejską taksówkę i nie spóźnili się na odprawę przed drogą powrotną, wcześniejsze zamówienie taksówki na lotnisko jest rozsądnym pomysłem.

 

(red)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.