(red)

(red)

Od momentu zgłoszenia o tragedii w masywie Giewontu, małopolscy policjanci  aktywnie włączyli się do akcji ratowniczej.

22 sierpnia 2019 r. o godzinie 15.00 na skwerze im. prof. Władysława Bartoszewskiego u zbiegu ulic Asnyka, Garbarskiej i Basztowej zaprezentowała kandydatów do Sejmu i Senatu.

Tańczący z wężami, Bagienna topiel, Wahadło, Kuźnia Hefajstosa czy Koszmar drwala –  między innymi takie przeszkody będą musieli pokonać strażacy startujący w biegu „Strażmagedon” – strażackim biegu z przeszkodami dla najtwardszych.

Z niecodziennym przeciwnikiem musieli zmierzyć się strażacy z OSP Nowe Brzesko. Na ulicy Podwale zagnieździły się… szerszenie.

Ścieżki rowerowe, ciągi spacerowe, przebudowany i ogrodzony plac zabaw z oświetleniem i monitoringiem, ławki, stojaki na rowery i oświetlone alejki – tak będzie wyglądał proszowicki Park Miejski po przebudowie. Burmistrz Proszowic, Grzegorz Cichy właśnie rozpisał przetarg na wykonanie prac.

W 2018 roku gmina Proszowice zdobyła dofinansowanie na budowę trzech stref: dwóch w Proszowicach i jednej w Klimontowie. Realizacja ostatniej Otwartej Strefy Aktywności w Gminie Proszowice w ramach programu rozwoju małej infrastruktury sportowo - rekreacyjnym właśnie dobiegła końca.

Strona 1 z 252