(red)

(red)

200 złotych - taki mandat musi zapłacić para kochanków, która na miejsce miłosnych uniesień wybrała sobie... Plac Szczepański w Krakowie.

Małopolskę w Senacie będzie reprezentować 8 senatorów. Kim są? A komu się nie udało?

Tego policjanci się nie spodziewali! Gdy weszli do domu podejrzanego o uprawę konopi mieszkańca gminy Sękowa, w zamrażarkach znaleźli... 18 głów koźląt sarny. Narkotyki też były, a oprócz tego broń i amunicja. Podejrzany łatwo się z tego nie wykręci...

Do koszmarnego wypadku doszło w miejscowości Jaworki w powiecie nowotarskim. Baca wypasający owce dostał ataku padaczki i wpadł do rozpalonego ogniska. Jest w stanie ciężkim.

Czy podwyższona płaca minimalna wpłynie korzystnie na funkcjonowanie małych i średnich firm? Jak powinny wyglądać rozliczenia przedsiębiorców z ZUS? Takie tematy dominowały  na spotkaniu z kandydatami na posłów i senatorów z KO, która została zorganizowana w Małopolskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Trwają dwudniowe uroczystości, zorganizowane przez wojewodę małopolskiego, krakowski IPN, Związek Sybiraków Oddział w Krakowie, Komitet Opieki nad Miejscami Zbrodni Komunizmu i Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Strona 1 z 260

Najnowsze wiadomości z małopolski

WIĘCEJ WIADOMOŚCI Z MAŁOPOLSKI →