Mądry Natalia

Mądry Natalia

Rewitalizacja to dla każdej gminy nowy początek. Przy tak poważnej inwestycji przebudowie ulega nie tylko samo centrum ale i przyległe ulice. Nowe drogi, pomniki, fontanny, parkingi, place zabaw... cieszą oko na długie lata. Wydawać by się mogło, że tam gdzie udaje się ją przeprowadzić ludziom nie dzieje się krzywda. Ale czy na pewno?

Mundurowy, samorządowiec, społecznik, nauczyciel, strzelec… Młody emeryt, któremu wciąż brakuje czasu. Zawsze tam gdzie coś ważnego dzieje się w jego małej Ojczyźnie. Przy akcjach społecznych, na strzelnicy, w remizie, klubach, szkołach, na lokalnych uroczystościach. Tworzy, organizuje, buduje, uczy – zostawiając po sobie ślad.

Starostwo Powiatowe w Bochni informuje o zmianach godzin pracy urzędu w Wigilię i Sylwestra.

68 miejsc postojowych, w tym 5 dla osób niepełnosprawnych, zadaszone wiaty rowerowe, energooszczędne oświetlenie, monitoring oraz sanitariaty – tak będzie wyglądał nowy parking P&R, który powstanie do końca przyszłego roku w Rudawie (gm. Zabierzów). Samorząd województwa podjął właśnie decyzję o finansowym wsparciu projektu. Jego budowa wyniesie łącznie ponad 4,6 mln zł, z czego prawie 3 mln zł pokryją środki z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

Strona 1 z 842
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA