Redaktor Techniczny

Redaktor Techniczny

To już 8. trasa Męskiego Grania! Od 2010 roku sponsorowana przez Żywiec impreza muzyczna przyciąga tysiące fanów. „Męskie Granie" łączy, bowiem, różnie style i gatunki muzyczne, przełamuje konwencje i wprowadza nową jakość na polskiej scenie, a każdy koncert wypełnia niepowtarzalna energia. Każdy koncert charakteryzuje się mieszanką różnych stylów, gatunków i osobowości scenicznych oraz wyjątkowością wykonań, które można usłyszeć tylko podczas trasy. Zwyczajowo zwieńczy ją wielki finał 26 sierpnia br. w Amfiteatrze Pod Grojcem.

XI Wielickie Miodobranie Tradycyjnie już w ostatni weekend sierpnia Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce zaprasza na XI WIELICKIE MIODOBRANIE pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka oraz Starosty Wielickiego.

Na początku tego roku Gmina pozyskała blisko 70.000,00 zł na modernizację ul. Słonecznej w Woźnikach na odcinku 330 mb. W ostatnich dniach pozyskane zostały środki na remont kolejnej drogi. Modernizowana będzie droga rolnicza – ul. Podlas w Lgocie na długości 250 mb.

Po powrocie z wakacji młodzież Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych oraz nowo utworzonego XXI Liceum Ogólnokształcącego Sportowego (wraz z uczniami funkcjonującego w tej szkole Gimnazjum nr 11) korzystać będzie mogła ze zmodernizowanej bieżni na boisku przy ul. Szujskiego. Inwestycja ta - zgodnie z umową - ukończona ma być bowiem do 30 sierpnia.

Strona 1 z 280
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA