środa, 17 październik 2018 16:27

Rola witaminy D w organizmie

Napisała

Rola witaminy D w organizmie kobiety, mężczyzny oraz dzieci

- radzi położna Monika Wójcik, ambasadorka kampanii i konkursu „Położna na medal”:

środa, 17 październik 2018 16:23

Daktyle w diecie dzieci

Napisała

Dziś powiemy jakie wartości mają te wspaniałe owoce, jak je wykorzystać i od kiedy można podawać je dzieciom. Mieszkańcy krajów arabskich nazywają je "chlebem życia". Nic w tym dziwnego - mało który owoc może pochwalić się taką zawartością witamin, przeciwutleniaczy, związków mineralnych i wartości odżywczych, jak daktyle.

środa, 17 październik 2018 14:57

Java vs Kotlin! A Ty, co wybierasz?

Napisał

Pragniesz poznać najnowsze trendy w Javie albo zastanawiasz się co posiada Kotlin czego nie ma Java? A może chcesz dowiedzieć się w jaki sposób użyć Kotlina do rozwiązywania codziennych problemów programistycznych? Przyjdź i poznaj odpowiedzi na swoje pytania podczas najbliższego wydarzenia technologicznego organizowanego przez firmę Sharpeo.

poniedziałek, 15 październik 2018 19:45

21 października korekta rozkładu jazdy na Śląsku!

Napisała

W najbliższą niedzielę (21.10) wejdzie w życie kolejna korekta rozkładu jazdy wynikająca z prac remontowo-modernizacyjnych prowadzonych przez PKP Polskie Linie Kolejowe. W znakomitej większości przypadków będzie to oznaczać dalszy ciąg prac podjętych podczas poprzedniej korekty – kontynuowane będą m.in. prace na liniach S1, S5 i S7.

piątek, 12 październik 2018 14:48

Wybory samorządowe 2018: Jak głosować?

Napisała

Nieco ponad tydzień dzieli nas od wyborów samorządowych, zaplanowanych na niedzielę 21 października 2018 roku. Wybierać będziemy burmistrza, radnych powiatowych i miejskich oraz sejmiku Województwa Małopolskiego. Głosowanie rozpocznie się o godz. 7:00 i zakończy o 21:00.

Od 15 do 21 października br. odbędzie się X Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK). Z tej okazji w ponad 30 małopolskich miejscowościach będzie można wziąć udział w prawie 180 różnych wydarzeniach, promujących poradnictwo zawodowe i świadome planowanie kariery. Koordynatorem OTK w Małopolsce jest – jak co roku – Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Poznaj bogactwo zalet oraz wartości odżywczych borowików. Dowiedz się, jak zbierać borowiki i na co zwrócić uwagę przy zakupie grzybów, by zachować maksimum bezpieczeństwa.

czwartek, 11 październik 2018 13:07

Odkrywanie tajemnicy staruszki z polskich lasów

Napisała

Przerażająca staruszka z polskich lasów od kilku dni wkrada się w myśli Polaków zainteresowanych zjawiskami niewyjaśnionymi, nie dając im spokoju. Czy istnieje naprawdę i czy faktycznie pojawia się w kilku miejscach na mapie Polski jednocześnie? A może to kolejna, dobrze zaplanowana akcja marketingowa pokroju „Klauna z Koszalina”? Sprawie postanowiła przyjrzeć się grupa Mystery Hunters, badająca zjawiska niewyjaśnione i miejskie legendy.

Chcesz nauczyć się języka? Skończyć kurs prawa jazdy? Zdobyć nowe umiejętności? Jeśli tak, to jest dla Ciebie propozycja.

czwartek, 11 październik 2018 09:59

Kibice jadą za darmo!

Napisała

Mecze w Chorzowie. 11.10. Polska-Portugalia. 14.10: Polska-Włochy.

Strona 1 z 55

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA