Reklama-Budzow-lekarz

Rajd Polski Historyczny ruszy na drogi Małopolski

29 sierpnia z Krakowa z Rynku Głównego wyruszy 7 Rajd Polski Historyczny. Kolejna edycja będzie pod wieloma względami nowa, co doskonale połączy się z obchodami 110-lecia istnienia Automobiklubu Krakowskiego oraz uatrakcyjni i podniesie poziom Rajdu. Równolegle do RPH wystartuje 1 Rajd Polski Nowych Energii, w którym udział wezmą pojazdy zasilane alternatywnymi źródłami energii.

Czytaj dalej...

Inter wspiera studentów medycyny w ich misji w Afryce

Leczenie to przede wszystkim misja. Czują to już studenci medycyny, którzy chętnie angażują się w projekty charytatywne. Jeden z takich „misyjnych” projektów to „Kenya Sounds Good” prowadzony przez studentów i absolwentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w ramach ogólnopolskiej akcji ,,Leczymy z Misją”. Jego celem jest niesienie pomocy i edukacji medycznej dla mieszkańców Afryki.

Czytaj dalej...

Wieliczka: Ślub doskonały – jak go zorganizować?

Ślub i wesele to prawdziwe wyzwanie. Warto jednak zorganizować taką uroczystość, która nie tylko zachwyci naszych gości, ale przede wszystkim będzie godną oprawą dla naszych zaślubin i sprawi, że nasz wielki dzień pozostanie na zawsze w naszej pamięci, jako najpiękniejszy dzień w życiu. O czym warto pamiętać rozmawiamy z Marzeną Gitler, która od kilkunastu lat organizuje Targi Ślubne z Welonem.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA