Fit Wiedza w Praktyce 2. Wpływ alkoholu na organizm sportowca

Powoli zbliża się okres wakacyjny i co za tym idzie sezon grillowania. I nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że zazwyczaj grillowanie łączy się z popijaniem i nie mówimy tu o popijaniu wody. Większość z nas od czasu do czasu sięga po odrobinę alkoholu bo przecież mała ilość jeszcze nikomu nie zaszkodziła. I w tym właśnie miejscu powinniśmy się zastanowić co to jest mała ilość?

Czytaj dalej...

Małopolskie dotacje na likwidację Barszczu Sosnowskiego

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie po raz kolejny przyznał dotacje w ramach Programu Priorytetowego – „Likwidacja Barszczu Sosnowskiego na terenie województwa małopolskiego”. W ramach Programu do Funduszu wpłynęło 35 wniosków na łączną kwotę 1.086.005,86 zł.

Czytaj dalej...

Motocykliści mają dość lansiarzy z „Patelni”!

„Pasja??? jaka k… pasja??? powodowanie ciągłego zagrożenia na drodze”, „Pogratulować braku mózgu”, to jest „grupa, która ma w d...e wszystkich, łącznie ze swoimi kumplami...” – tak sami motocykliści podsumowują zachowanie tych, którzy psują wizerunek wszystkich miłośników jednośladów, swoim zachowaniem narażając życie przypadkowych ludzi. Rozpoczął się sezon na „Patelni”.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA