wtorek, 26 luty 2019 15:23

Święto branży Beauty w Krakowie

Napisał

W dniach 30-31 marca 2019 w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym EXPO Kraków będzie miało miejsce wydarzenie, które z pewnością przyciągnie tłumy odwiedzających. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE co roku gromadzą mnóstwo przedstawicieli branży Beauty. W ostatnich latach zakres działań kosmetologów i kosmetolożek znacząco się poszerzył, stąd też podczas wydarzenia prezentowana będzie również wiedza z zakresu medycyny, psychologii, a nawet biznesu.

Program wydarzenia

Tegoroczny harmonogram wykładów, spotkań i zajęć praktycznych jest niebywale napięty. Główny cel wydarzenia to wymiana wiedzy, stąd też zaplanowano aż 5 sesji tematycznych, w ramach których odbywać się będą prelekcje. Tematy sesji to:

  • Kosmetologia i healthy aging
  • Biznes i komunikacja
  • Medical beauty
  • Nails
  • Kosmetologia w praktyce

W ramach wykładów poruszane będą tematy dotyczące kwestii kluczowych dla działań kosmetologów. Zaproszeni prelegenci to zarówno pracownicy naukowi, lekarze, psycholodzy, jak i kosmetolodzy praktycy. Uczestnicy wykładów będą zatem czerpać wiedzę od specjalistów z odpowiednim wykształceniem, którzy wykorzystują swoją wiedzę w codziennej pracy.

Poza sesjami wykładów odbędą się również tzw. workshopy. Będą to zajęcia praktyczne, na które należy zarejestrować się osobno ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Zajęcia praktyczne będą poruszać tematy typowo kosmetyczne, jak i medyczne, psychologiczne i biznesowe. Tym samym nie ma wątpliwości, iż każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jest to doskonała okazja na dokształcenie, zwłaszcza iż za ukończenie workshopu każdy uczestnik otrzyma stosowny certyfikat. W celu przeprowadzenia zajęć praktycznych do Międzynarodowego Centrum Konferencyjnego EXPO Kraków zjadą się specjaliści z różnych krajów, uchodzący za autorytety w swoich dziedzinach.

Skąd pomysł na lokalizację?

Dlaczego najbliższa edycja Kongresu i Targów LNE odbędzie się akurat w krakowskim EXPO? Z pewnością duże znaczenie ma tu sam Kraków, stający się w ostatnich latach stolicą polskiej kosmetologii. Powstaje tu coraz więcej gabinetów uchodzących za najnowocześniejsze w kraju. Ponadto, w krakowskich uczelniach pracuje wielu specjalistów z dziedziny medycyny i kosmetologii. Należy również przypuszczać, iż organizator liczy na przyciągnięcie uczestników zainteresowanych atrakcyjnością turystyczną Krakowa.

Jeżeli chodzi o konkretną lokalizację, Międzynarodowe Centrum Konferencyjne EXPO Kraków to najlepszy obiekt, w jakim można zorganizować takie wydarzenie. Olbrzymia przestrzeń oraz liczne sale umożliwiają pomieszczenie tysięcy uczestników podczas odbywających się jednocześnie kilku wykładach i workshopach.

(red)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.