wtorek, 16 kwiecień 2019 11:05

Wybielanie zębów - jak to naprawdę wygląda?

Napisał

Kto z nas nie marzy o tym, aby móc cieszyć się pięknym i śnieżnobiałym uśmiechem. Na całe szczęście, wcale nie trzeba mieć nie wiadomo jak dużych sum pieniędzy, żeby móc cieszyć się idealnym i śnieżnobiałym uśmiechem. To jednak nie wszystko, gdyż istnieje też sporo miejsc, w których można wykonać taki zabieg. Jak faktycznie wygląda wybielanie zębów i gdzie warto się jemu poddać? Tego dowiecie się w dzisiejszym artykule!

Gdzie podjąć się wybielania?

Samo wybielanie wcale nie jest zabiegiem, który poznano stosunkowo niedawno, lecz dziś bezproblemowo możemy wyróżnić to, jak wiele różnych typów działań może być wykonane po rozgoszczeniu się w fotelu stomatologicznym. Miejscem, w jakim szczególnie warto zrealizować wybielanie, jest ABDent, od lat odznaczający się nie tylko indywidualnym podejściem do pacjenta, lecz również doświadczeniem w zakresie najnowszych technologii, jakie ofiaruje stomatologia. Jak więc możemy wybielić nasze zęby, które utraciły swoją naturalną biel?

Wybielanie w gabinecie

Wybielanie zębów w gabinecie ABDent wykonuje się w dwojaki sposób, a wszystko zależy od tego, jak sam pacjent chce być w nie zaangażowany. Pierwsza z opcji jest wybielanie w gabinecie stomatologicznym, które od lat cieszy się niezwykłą popularnością. Aby osiągnąć pożądany efekt, lekarz stomatolog nakłada silnie działający żel wybielający na powierzchnię szkliwa. Często, aby jeszcze bardziej zidentyfikować jego możliwości, powszechne jest stosowanie różnych lamp, które aktywują składniki zawarte w żelu. Zabieg gabinetowego wybielania zębów trwa dwie lub nieraz trzy wizyty u stomatologa, natomiast efekt jest widoczny już po pierwszej wizycie!

Wybielanie nakładkowe

Drugim z popularnych rozwiązań jest wybielanie przy pomocy specjalnych nakładek na zęby. To niezwykle proste, a co najważniejsze — pacjent jest w tym wypadku całkowicie samodzielny i to on zajmuje się procesem wybielania. Jak to wygląda w ABDent? Otóż do dyspozycji pacjenta oddaje się specjalistyczne nakładki na cały łuk zębowy wraz z delikatnym i bezpiecznym dla szkliwa zębów żelem wybielającym, którym smaruje się ich wnętrza, nie powodując znacznej nadwrażliwości. Czas, przez jaki powinno je się nosić, zależy od zaleceń stomatologa i oczywiście efektu, jaki chcemy osiągnąć — może to być okres od kilku godzin dziennie do nawet całej nocy. Na pewno zauważycie to, ze wasze zęby staną się znacznie bielsze. A przecież właśnie o to wam chodziło, czyż nie? Jak więc widzicie, wybielanie może przyjmować najróżniejsze postaci, zależnie od tego, czy chcecie spędzić nieco więcej czasu w gabinecie stomatologicznym, czy też wolicie zrobić wszystko samodzielnie. A na co wy się zdecydujecie?

Z wiosenną promocją wybiel swój uśmiech w ABdent

Gabinet stomatologiczny ABdent dla swoich pacjentów przygotował małą niespodziankę z okazji nadejścia cieplejszej pory roku. Wybielanie zębów gabinetowe oraz wybielanie nakładkowe są teraz objęte wiosenną promocją. Już teraz zdecyduj się na piękne, białe zęby w gabinecie ABdent i zaskocz siebie olśniewającym uśmiechem.

Promocyjna oferta wybielania zębów dostępna jest pod adresem https://www.abdent.pl/wybielanie-zebow/

(red)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najnowsze wiadomości z małopolski