środa, 15 maj 2019 11:41

Mali Wojownicy-pomagamy dzieciom

Napisane przez
Mali Wojownicy-pomagamy dzieciom Mali Wojownicy-pomagamy dzieciom Mali Wojownicy-pomagamy dzieciom

Mali Wojownicy-pomagamy dzieciom”, to inicjatywa, która od 7 miesięcy pomaga małym chorym dzieciom w całym kraju, organizując zbiórki pieniędzy potrzebnych na pilne leczenie małych podopiecznych.

Mali Wojownicy-pomagamy dzieciom", to inicjatywa, która od 7 miesięcy pomaga małym chorym dzieciom w całym kraju, organizując zbiórki pieniędzy potrzebnych na pilne leczenie małych podopiecznych. Za pomocą strony na Facebooku zachęcamy ludzi do wsparcia naszych małych podopiecznych którzy walczą z nowotworem oraz z chorobami genetycznymi. Na naszej stronie można poznać Kingę (patronkę Małych Wojowników), Amelkę, Sylwię, Franka, Wiktoria, Patryk, Nadia, Leoś, Lena, Daria, Ania, Adam, Franek, Gosia.
Jak do tej pory udało zakończyć dwie akcje sukcesem.
Pierwsza to młody zapaśnik Adam Obrycki dla którego w ciągu dwóch tygodni udało się uzbierać ok 50-60 tyś złotych na rehabilitację. Druga akcja to nienarodzony Franek z wadą serca dla którego udało się uzbierać 80 tyś w ciągu 3-4 dni. 
Od niedawna "Mali Wojownicy-pomagamy dzieciom" walczą o malutką Małgosię z chorobą Canavana. Kwota która pozwoli dziewczynce pojechać do USA na leczenie to 4 mln złotych. Jak do tej pory zostało uzbierane z całej sumy ponad 2 mln złotych,a pozostało niewiele czasu do końca zbiórki która kończy się 28 maja. Dlatego z całego serca prosimy o wsparcie dla naszej podopiecznej. Zachęcamy do wpłat na sie pomaga,oraz do wizyt na naszą stronkę i udostępnianie postów o dziewczynce.

Osoby chcące wspomóc zbiórkę pieniężną, mogą dokonywać wpłat pod poniższym linkiem:
https://www.siepomaga.pl/malgosia

Więcej informacji znajduje się również na stronie Małgosi na portalu Facebook, oraz na stronie Mali Wojownicy-pomagamy dzieciom”.Michał Kizlich

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.