Motoryzacja

Motoryzacja (54)

Małopolska: W długi weekend nie obeszło się bez ofiar

Długi weekend w Małopolsce pozostawił tragiczne żniwo. W okresie od 27 kwietnia do 6 maja na terenie województwa małopolskiego doszło do 75 wypadków, w których zginęło 9 osób, a 84 zostało rannych. Ofiary śmiertelne to: 3. kierujących samochodami osobowymi, 2. pasażerów, 2. motocyklistów, 1. motorowerzysta i 1. piesza.

Czytaj dalej...

„To już jest żałosne” – motocykliści o Patelni Chabówka

Numery startowe oraz hostessy z lizakiem i suszarką – to „nowości”, jakie w ostatnich dniach pojawiły się na „Patelni Chabówka”. Na tym nie koniec. – To dopiero próbka możliwości moich pomysłów, najlepsze dopiero przed nami – zapowiada inicjator nielegalnych „wyścigów” na zakopiance.

Czytaj dalej...

Motocykliści mają dość lansiarzy z „Patelni”!

„Pasja??? jaka k… pasja??? powodowanie ciągłego zagrożenia na drodze”, „Pogratulować braku mózgu”, to jest „grupa, która ma w d...e wszystkich, łącznie ze swoimi kumplami...” – tak sami motocykliści podsumowują zachowanie tych, którzy psują wizerunek wszystkich miłośników jednośladów, swoim zachowaniem narażając życie przypadkowych ludzi. Rozpoczął się sezon na „Patelni”.

Czytaj dalej...

Małopolska: Dziś więcej policji na DK 79

6 kwietnia w Małopolsce, na ciągu drogi krajowej nr 79 realizowane są działania pn. „BEZPIECZNA DK 79”, ukierunkowane na eliminowanie negatywnych zachowań mających wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Podejmowane są one wspólnie z Policją w Katowicach i w Kielcach.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA