czwartek, 17 grudnia 2020 13:57

Jak wygrywać za pomocą typów bukmacherskich?

Autor Artykuł sponsorowany
Jak wygrywać za pomocą typów bukmacherskich?

Każdy chciałby wygrywać z bukmacherem, a potencjalnie typy sportowe mają za zadanie nam to ułatwić, bo w końcu zarabianie na bukmacherce to nie bułka z masłem, prawda? Dlatego też dziś przedstawimy ci, jak możesz wygrywać za pomocą typów bukmacherskich!

Typy bukmacherskie

Otóż typy bukmacherskie to nic innego jak ustalona wcześniej sposobność na uzyskanie pomyślnego zakładu z kursem w ten sposób, żeby ci ten zakład się po prostu opłacał. Wielu bukmacherów ma nawet podstrony z określonymi typami bukmacherskimi, które zawierają listę gier lub wydarzeń z wysokimi kursami.

Czy pewne typy bukmacherskie istnieją rzeczywiście?

Teoretycznie pewne typy bukmacherskie odnoszą się do tego, że każdy gracz może z nich skorzystać i dzięki temu stanie się bardzo bogaty. W rzeczywistości, stawiając na wydarzenie sportowe u bukmachera, nigdy nie można powiedzieć, że to się spełni. Chociaż zdecydowana większość pewnych typów jest poprawna i rzeczywiście graczom zdarzaj się od czasu do czasu wygrać, to możemy mieć do czynienia z zaskakującymi wynikami, ponieważ w końcu w bukmacherce wszystko może się zdarzyć.

Dlatego niektóre techniki obstawiania to tylko definicje tego, co może być prawdziwym wynikiem danego typu. W rzeczywistości na przykład Bayern Monachium może jednak przegrać ze słabszą drużyną, a drużyna na przykład drugoligowa typu Legia Warszawa nie ma problemów z niszczeniem przeciwnika na stadionie. Jest to najlepszy dowód na to, że pewne typy w 100% nie istnieją, dlatego też zawsze trzeba je brać z odrobiną ,,soli”.

Jeśli już wiemy, że nasz typ bukmacherski jest ,,pewny” to tylko bardzo prawdopodobne przepowiednie, którymi możemy się sugerować. Jeśli większości ludzi odniesie sukces i odpowiednio zarządzamy budżetem, to na tych typach nawet możemy zarabiać. Istnieje wiele strategii obstawiania typów bukmacherskich, które w dłuższej perspektywie mogą przynieść Ci zyski u bukmachera.

W końcu w sieci możemy znaleźć wiele różnych typów czy list typów bukmacherskich. Sam kurs może nie odzwierciedlać stanu faktycznego, dlatego warto porównać z opiniami doświadczonych profesjonalistów czy ekspertów zajmujących się grami bukmacherskimi na co dzień.

Oczywiście takie typy bukmacherskie można znaleźć również na dedykowanych forach firm zajmujących się grami. Zwykle mają własne zakładki do dyskusji i rozmieszczenia takich wydarzeń. Poszukiwanie informacji na blogu lub na stronie bukmachera publikującego przedmeczowe analizy i prognozy to również dobry wybór.

Oprócz forów bukmacherskich, sam Internet jest też dobrym sposobem na wyszukiwanie konkretnych typów, ponieważ istnieje wiele serwisów oferujących określone typy bukmacherskie, ale niestety pomimo znajdowania odpowiednich wskazówek na takich stronach należy pamiętać, że nie ma techniki obstawiania, która gwarantuje, że nasz wybór będzie trafny po ogłoszeniu wyniku, bo jest to prawie niemożliwe, ponieważ na wynik końcowy ma wpływ zbyt wiele zmiennych. Przecież podczas spotkania sportowego rzeczywiście może się zdarzyć wszystko.

Uważaj na płatne typy!

Niektóre strony internetowe zapewniają klientom specjalne typy bukmacherskie za pomocą jednorazowych płatności. Jest to kwestia, która jest warta omówienia, ponieważ to że zapłacisz, nie oznacza wcale, że w tym momencie masz 100% prawdopodobieństwa wygrania tego kuponu. Ponadto coraz częściej można napotkać oszustów w Internecie. Przypisują sobie swój procent wygranych i tworzą fikcyjne typy bukmacherskie aby pokazać, ile możesz od nich uzyskać. Jeśli już planujemy korzystać z typu płatnego, koniecznie najpierw sprawdź opinie o takich serwisach w sieci. Niektóre są tworzone nieustannie, a następnie szybko znikają i są zastępowane przez innych oszustów.

Czy warto z nich korzystać?

To jest osobista decyzja każdego gracza. Nie mamy jednak wątpliwości, że ligi, które uważają, że typy bukmacherskie działają dobrze, jednakże bukmachera to nieprzewidywalna bestia, dlatego należy się nimi jedynie sugerować, a nie obstawiać je non-stop z racji tego że nigdy nie mamy pewności, że akurat uda nam się wygrać.

Co jeszcze warto wiedzieć o typach bukmacherskich?

Przede wszystkim to, że wielu graczy lubi publikować typy bukmacherskie na najpopularniejsze sporty, takie jak piłka nożna, czy koszykówka. Obstawiając mniej znane kategorie sportowe masz o wiele mniejsze szanse na to, aby znaleźć jakieś typy sportowe właśnie na tego typu zakłady. Chociaż z drugiej strony, jeśli już je znajdziesz, to zapewne będą one o wiele bardziej dokładne niż te z piłki nożnej, ponieważ mniej osób ma znajomość danej kategorii, przez co niczym dziwnym jest to, że analizy sportowe będą po prostu bardziej dokładne. Naturalnie pamiętaj też  o tym, aby zwracać uwagę na to, czy w ogóle data wystawienia danego typu bukmacherskiego jest aktualna, oraz czy jest ona na aktualny jeszcze zakład, bo często może się okazać, że dany zakład już się przedawnił.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje