wtorek, 30 czerwca 2020 11:40

Konkurs Fotograficzny, który jednoczy wszystkich amatorów fotografii

Autor Głos 24
Konkurs Fotograficzny, który jednoczy wszystkich amatorów fotografii

Łączenie pracy z pasją brzmi jak nigdy niespełnione marzenie wielu kobiet i mężczyzn. Jak się okazuje, niektórym się to świetnie udaje. Wszystko zależy od naszych upodobań i warunków, w jakich funkcjonujemy. Jednym z zawodów, który umożliwia realizowanie się poprzez pracę jest fotografia, a dodatkowo swoimi osiągnięciami można pochwalić się przed całym światem. Okazją do tego są konkursy, a wśród nich CEWE Photo Award 2021.

Różne twarze fotografii

Młode talenty szukające swojej drogi w świecie fotografii, niejednokrotnie stawiają swoje pierwsze kroki, fotografując swoich bliskich, przyjaciół czy widok z okna. Każdy od czegoś zaczynał, słysząc zarówno pozytywne komentarze jak i surową krytykę. Fotografia to świetna przestrzeń do wyrażania siebie, pokazywania tego, co nieuchwytne, szczególne, inspirujące. Fotografia to także branża, która umożliwia bardzo szybkie przetestowanie swoich kompetencji. Możliwości jest bardzo wiele, jedna z nich to udział w konkursie fotograficznym CEWE Photo Award. Próg wejścia jest bardzo niski – niekiedy nie trzeba mieć obszernego portfolio czy dziesięciu lat doświadczenia. Wystarczy to coś, co pozwala widzieć więcej i uwiecznić pewną wyjątkowość, która może okazać się absolutnie przełomowa.

Czym jest CEWE Photo Award?

Każdy, kto choć trochę interesuje się fotografią lub chce dołączyć do tego środowiska, musi zetknąć się z tym konkursem, bowiem łączy on miłośników fotografii z całego świata, którzy w swoich pracach próbują uchwycić kawałek piękna. Edycja 2021 trwa od 18 maja 2020, a jej finał planowany jest na 31 maja kolejnego roku. Mottem trwającej edycji jest hasło „Our world id beautiful”. Uczestnicy mają szereg możliwości tematycznych, bowiem organizatorzy CEWE Photo Award proponują im aż 10 kategorii zdjęciowych. Ten prestiżowy konkurs to doskonała okazja na sprawdzenie swoich sił, a do tego możliwość wygrania atrakcyjnych nagród, których łączna wartość wynosi 250 tysięcy euro. Nagrodzonych zostanie aż 1000 wyjątkowych prac.

KONKURSU FOTOGRAFICZNY CEWE PHOTO AWARD

Coś więcej niż konkurs

CEWE Photo Award jest czymś więcej niż nagradzaniem wyjątkowych talentów, uznanych w skali międzynarodowej. Uczestnictwo w konkursie, poza prestiżem, dobrą zabawą i szansą na realną wygraną, stanowią formę wsparcia dla potrzebujących. Za każde zdjęcie nadesłane na CEWE Photo Award 2021 zostaną przeznaczone pieniądze na SOS Wioski Dziecięce mieszczące się w różnych częściach świata. Jedno zdjęcie to 10 eurocentów przelanych na szczytny cel. Im więcej osób weźmie udział w trwającej edycji CEWE Photo Award, tym więcej pomocy trafi do potrzebujących. Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na tej stronie.

Kultura

Kultura - najnowsze informacje