Mateusz Łysik

Mateusz Łysik

17 października punktualnie o godzinie 7:00 przy ul. Rzemieślniczej 1 otwarty został pierwszy sklep sieci Lidl Polska w Zabierzowie. Z okazji otwarcia na klientów czeka specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.

W niedzielę przed południem doszło do nietypowego zdarzenia na autostradzie A4. Kierowca osobówki wjechał „pod prąd”. Na nic zdały się ostrzeżenia innych uczestników ruchu. 87-latka zatrzymało dopiero czołowe zderzenie 6 kilometrów dalej.

Ciasto Princessa to przepis na ciasto bez pieczenia. Jest to połączenie herbatników i słodkiego kremu budyniowego. Aby deser nie był zbyt słodki i mdły, postanowiłam dodać do niego jedną warstwę dżemu malinowego. Dzięki temu ciasto jest idealne w smaku. Koniecznie wypróbujcie na weekend!

Już po raz czwarty Wodociągi Miasta Krakowa zaprosiły na Festiwal Wody. Bez wątpienia królowała woda, dziecięcy uśmiech, wspaniała zabawa, niezmierzone pokłady pozytywnej energii, wiedzy i doskonała, rodzinna atmosfera.

„Mayday 2” to kontynuacja „Mayday” - wielobarwnej historii sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie 2 ciepłe domy z pięknymi żonami. Szczęśliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu, kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w Internecie.

Od poniedziałku 23 września, Park Rozrywki Energylandia odsłoni swoją jesienną stylizację w ramach trwającego 3 tygodnie czasu „Polskiej Złotej Jesieni”. Jak sama nazwa wskazuje dekoracje nawiązywać będą do zbliżającej się wielkimi krokami trzeciej pory roku.

Strona 1 z 72
 1. Więcej na GŁOS24
 2. BIZNES
 3. STYL ŻYCIA
 4. ZDROWIE I URODA
 5. MOTORYZACJA
 6. KULTURA
 7. SPORT
 8. TURYSTYKA
 9. EDUKACJA
 10. POLITYKA
 11. GOTOWANIE
 12. MAŁOPOLSKA