poniedziałek, 2 listopada 2020 13:13

Naszyjniki męskie – propozycje na sezon jesienno zimowy

Autor Głos 24
Naszyjniki męskie – propozycje na sezon jesienno zimowy

Naszyjniki męskie to dodatki, o których warto pamiętać szczególnie podczas nadchodzącego sezonu. Projektanci łączą je z eleganckimi, a także codziennymi stylizacjami. Efektowny, dobrze dobrany naszyjnik pozwoli mężczyźnie podkreślić swój indywidualny styl, a także wyróżnić się z tłumu. Naszyjniki męskie są bardzo chętnie wybierane na prezent dla Panów w każdym wieku.

Naszyjniki męskie – co przygotowali projektanci biżuterii

W nadchodzącym sezonie wybór naszyjników męskich jest imponujący. Wśród dostępnych modeli z pewnością znajdziemy takie, które będą pasowały do wszystkich naszych stylizacji. Szalenie modne są naszyjniki z nieśmiertelnikami, na których można wyryć dedykację lub inne ważne dla nas treści. Młodzi mężczyźni bardzo chętnie sięgają po naszyjniki z ozdobami z metali szlachetnych i stali nierdzewnej (dużą popularnością cieszą się przede wszystkim efektowne kotwice i krzyże). Naszyjniki nosimy na łańcuszkach, rzemieniach, a także na sznurku (takie zestawienie dobrze sprawdzi się szczególnie przy nieformalnych stylizacjach).

Jeżeli chcemy, żeby nasz naszyjnik był widoczny przez cały czas – wybierajmy modele na krótszym sznurku lub łańcuszku. Młodym mężczyznom z pewnością spodobają się zabawne, a jednocześnie praktyczne naszyjniki z otwieraczem do butelek (sprawdzają się tylko i wyłącznie przy sportowych, luźnych stylizacjach).

Naszyjniki mogą zawierać jedną ozdobę, jednak często zawieszek jest więcej. Bardzo popularne jest na przykład połączenie nieśmiertelnika z kotwicą czy innymi ozdobami. Do naszyjników z nieśmiertelnikami pasują przede wszystkim kulkowe łańcuszki (choć w tej kwestii nikt niczego nam nie narzuca).

Jak dopasować naszyjnik do konkretnej stylizacji?

Przed zakupem konkretnego naszyjnika warto jest przemyśleć jak ubieramy się na co dzień. Biżuteria powinna bowiem pasować do konkretnych stylizacji. Zdecydowanie większe możliwości mają osoby preferujące luźny styl ubierania. Mogą one wybrać praktycznie każdy naszyjnik, a także nie poprzestawać na jednej ozdobie. Do codziennego, niezobowiązującego outfitu znakomicie pasują naszyjniki na sznurku z ozdobami (takimi jak na przykład krzyże, czy kotwice), naszyjniki z nieśmiertelnikami, naszyjniki etno (które są zazwyczaj dość krótkie), naszyjniki z plecionego rzemienia, kamieni naturalnych.

Zdecydowanie trudniej jest dopasować naszyjnik do eleganckiej stylizacji. W takim wypadku mężczyźni wybierają najczęściej naszyjniki na złotym lub srebrnym łańcuszku z zawieszką lub bez. Łańcuszek musi być długi, gdyż często nie jest możliwe noszenie go na wierzchu (tego rodzaju ozdób nie nosi się na wierzchu w połączeniu z eleganckimi garniturami).

Naszyjnik męski – niebanalny prezent

Męski naszyjnik może okazać się bardzo udanym prezentem. Wiele osób kupuje go właśnie w takim celu. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się naszyjnik z nieśmiertelnikami lub innymi ozdobami posiadającymi powierzchnię do grawerowania. Zazwyczaj klienci decydują się na wyrycie na nich inicjałów danej osoby, specjalnych życzeń, zapewnień o uczuciach. Możliwości jest bardzo wiele i tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Szeroki wybór atrakcyjnych naszyjników męskich, które znakomicie sprawdzą się na prezent znajdziemy między innymi tu: https://www.manoki.pl/naszyjniki-meskie,k106.html.

Czym się kierować przy zakupie męskiego naszyjnika?

Zakup męskiego naszyjnika jest zdecydowanie łatwiejszy gdy wybieramy go dla siebie. W przypadku, gdy jest on przeznaczony na prezent, należy wziąć pod uwagę styl osoby, którą chcemy obdarować. Zabawnym upominkiem dla młodego mężczyzny może okazać się naszyjnik z nieśmiertelnikiem i otwieraczem do puszek. Taki prezent niekoniecznie przypadnie do gustu dojrzałemu mężczyźnie, który ubiera się raczej elegancko.

Jezeli nie masz pomysłu sprawdź koniecznie popularne naszyjniki z grawerem (https://www.manoki.pl/naszyjniki-z-grawerem-meski,k601.html)

Naszyjniki z grawerem

Istotny jest rozmiar naszyjnika. Nie może być on ani za długi, ani zbyt krótki. Liczy się także materiał, z którego biżuteria jest wykonana. Jeżeli nie mamy pewności, czy osoba, której chcemy zrobić prezent jest uczulona na metale szlachetne, zdecydowanie bezpieczniej jest postawić na naszyjniki wykonane z hipoalergicznej stali nierdzewnej (prezentuje się ona równie elegancko jak złoto, czy srebro, a jednocześnie jest całkowicie neutralna dla ludzkiej skóry).

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje