niedziela, 24 stycznia 2021 10:19

Nie żyje 15-letnia uczestniczka kuligu, która uderzyła w drzewo

Autor Aleksandra Tokarz
Nie żyje 15-letnia uczestniczka kuligu, która uderzyła w drzewo

Tragiczny finał kuligu w miejscowości Adamowo. Zmarła 15-letnia dziewczyna, która uderzyła w drzewo.

Nastolatka zmarła w elbląskim szpitalu. Sekcja zwłok ma pozwolić ustalić dokładnie przyczynę śmierci dziewczyny.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 18:00 w miejscowości Adamowo (gm. Elbląg). 40-letni kierowca ciągnął na sznurku za samochodem trzy worki foliowe, a na nich w sumie 6 osób – po dwie osoby na worku.

Na zakręcie ostatnia para wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Obrażeń doznały dwie nastolatki. 15-latka trafiła do szpitala w Elblągu z ciężkimi obrażeniami głowy. Jej 14-letnia koleżanka miała złamaną rękę.

Dramatyczny finał kuligu. 15-latka walczy o życie
Lekkomyślna decyzja skończyła się dramatem. 15-latka z ciężkimi obrażeniami głowy walczy o życie w szpitalu. Jej 14-letnia koleżanka ma złamaną rękę. To finał kuligu w podelbląskim Adamowie, gdzie mężczyzna ciągnął 6 osób na workach za samochodem. Do tego zdarzenia doszło wczoraj około godz. 18:00 …

Kierowcą samochodu był ojciec zmarłej 15-latki. Ze względu na zły stan psychiczny mężczyzny jeszcze nie przedstawiono mu zarzutów.

Zobacz też:

Drifty i kulig za autem! W Myślenicach mogło dojść do tragedii [VIDEO]
Niebezpieczne zimowe zabawy na myślenickim Zarabiu mogły skończyć się tragicznie. W piątek, tuż przed północą dyżurny myślenickiej komendy zauważył na miejskim monitoringu dwa samochody, które ciągnęły za sobą osoby na sankach. Na myślenickie [/informacje/myslenice] Zarabie natychmiast skierowany z…

fot. ilustracyjne

Polska

Polska - najnowsze informacje