czwartek, 8 października 2020 13:45

Oferta legalnych bukmacherów w Polsce – która jest najlepsza?

Autor Artykuł sponsorowany
Oferta legalnych bukmacherów w Polsce – która jest najlepsza?

Dobranie odpowiedniej oferty bukmacherskiej nie jest łatwym zadaniem – w końcu trzeba się trochę postarać, aby znaleźć akurat tą odpowiednią dla nas. Dlatego też dziś przedstawimy ci całą sytuację, jeśli chodzi o legalnych bukmacherów w Polsce!

Zacznij od sprawdzenia kursów

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić - jeszcze przed rozpoczęciem obstawiania - jest wybranie bukmachera z najwyższymi kursami. Jak to z tym wygląda? Cóż, prawda jest taka, że im niższe kursy na dany typ, tym większe prawdopodobieństwo postawienia zakładu w ten sam sposób, co bukmacher – co oznacza, że nie zarobisz zbyt wiele. Musisz jednak wziąć pod uwagę fakt, że im większe ryzyko, tym większy zysk, dlatego te bardziej nieprzewidywalne zakłady zwykle dają wygraną wygraną. Warto też na pewno sprawdzać aktualne typy dnia, które pokażą nam, jakie zakłady mają najlepsze szanse na wygraną.

Obecnie możesz wybierać spośród 19 legalnych bukmacherów (możesz grać z nimi online oraz w stacjonarnych lokalach). Oczywiście ze względu na szeroki wachlarz możliwości trudno będzie Ci podjąć decyzję, prawda? Dlatego najlepiej przed wyborem najlepiej sprawdzić ranking najlepszych bukmacherów w danym roku - to z pewnością pomoże Ci w wyborze odpowiedniego bukmachera. Pamiętaj, że tylko ty możesz zdecydować, co jest ważne przy takich zakładach, a co zbędne – dlatego wybieraj mądrze! Pamiętaj też, że uzależnienie od zakładów sportowych to straszna rzecz, ponieważ według niektórych badań Komisji Europejskiej gry losowe są najbardziej uzależniające. Na zakładach ludzie mogą stracić swój majątek, więc nie kontrolują już swojego życia i popadają w długi. Drugą wadą jest to, że wyobraź sobie, że w każdej grze jest wiele pieniędzy - być może miliony – których nigdy nie zobaczymy ani nie zobaczymy, a teraz pomyśl jak frustruje to niektórych graczy. Oczywiście jest też to, że niektórzy chcą wygrywać bez przerwy, bez względu na ilość zakładów. Może to być uzależniające, ale naszym zdaniem takie osoby spędzają dużo czasu analizując każdy typ, zachowanie każdego gracza i wiele innych kwestii związanych z danym zakładem. Tak, może wygrać pieniądze, ale w większości przypadków wygrana nie może nadrobić tak ogromnej straty czasu. No dobrze, ale przejdźmy do bukmacherów!

Fortuna

Legalny bukmacher Fortuna to jedna z najszybciej rozwijających się firm na tym rynku. Oprócz tego, że jest jednym z najstarszych bukmacherów w Rzeczypospolitej Polskiej, to Fortuna jest również uważana za jednego z najlepszych bukmacherów pod względem ocen graczy. Aby otrzymać bonus powitalny, musimy założyć konto w Fortunie, i od samego początku możemy otrzymać specjalny bonus powitalny. W nagrodę dla nowych graczy Fortuna przygotował darmowy zakład a nawet zakład bez ryzyka. Fortuna stale również konkuruje z STS o tytuł najpopularniejszego bukmachera w naszym kraju.

Bukmacher STS

To widać gołym okiem, że obie firmy zainwestowały dużo pieniędzy w stworzenie idealnego środowiska bukmacherskiego dla graczy. Co ciekawe, bukmacherzy ci zapewniają nawet możliwość oglądania transmisji w czasie rzeczywistym - nawet na poziomie aplikacji mobilnej. W STS możemy obstawiać dowolne zakłady z jego oferty, takie jak piłka nożna, koszykówka, hokej, zakłady na żywo oraz zakłady na żywo na sporty wirtualne. Ciekawym dodatkiem do strony bukmachera jest czat, który pozwala nam dyskutować z innymi graczami. Możesz zapłacić u bukmachera za pośrednictwem PayU lub Skrilla, a do wypłaty pieniędzy użyć STSpay.

Powrót Betclic

Firma bukmacherska Betclic powróciła na polski rynek w 2019 roku. W porównaniu z innymi serwisami ma niewątpliwie uproszczony start, ponieważ przed nowelizacją prawa o grach losowych ta firma bukmacherska działała już w naszym kraju i cieszyła się dużym zainteresowaniem. Powrót firmy na polski rynek był szeroko komentowany.  Oznacza to, że firma nie musi uciekać się do szeroko zakrojonych działań marketingowych, aby przyciągnąć nowych klientów. Jeśli chodzi o dotychczasową działalność bukmachera - to w całości skupia się na udostępnianiu zakładów bukmacherskich przez Internet. Możemy też obstawiać zakłady poprzez świetną aplikację stworzoną przez bukmachera - chociaż brak funkcji czatu jest nieco rozczarowujący.

Zakłady bukmacherske Etoto

Co bardzo ciekawe, oraz charakterystyczne właśnie dla ETOTO, to że pokazało charakterystyczną grę marketingową wśród innych bukmacherów i wyróżnia się - zatrudniając znanych polskich dziennikarzy sportowych, takich jak Tomasz Smokowski. Kolejnym interesującym posunięciem tej firmy bukmacherskiej w Polsce jest jej kanał na Youtube. Początkowo liderem tego talk show był Michał Pol, ale ostatnio coraz częściej pojawia się pani Jolanta. Lider zadaje mniej więcej pytanie o to co dana grupa celebrytów robi w swoim życiu, a jeśli odpowiedziała poprawnie to otrzymuje ona 1 punkt. Jeśli odpowiedź jest błędna - zostaną porażeni prądem.

Sport

Sport - najnowsze informacje