środa, 17 listopada 2021 09:37

OKAZJE na Black Weeks w Energylandii!

Autor Norbert Kwiatkowski
OKAZJE na Black Weeks w Energylandii!

Black Friday, a nawet Black Weekend znany jest już niemal wszędzie i zawsze wiąże się z dużymi obniżkami cen. W tym roku promocyjny szał nie ominął również Największego Parku Rozrywki w Polsce! Mało tego, szał ten będzie trwał w Energylandii nie jeden, nie dwa dni, a nawet nie tydzień, a niemalże dwa tygodnie! Bilety zakupione podczas promocji będziecie mogli wykorzystać przez następne pół roku! Ciekawi szczegółów? Już wyjaśniamy!

NAWET -40 ZŁ NA BILETY – ZOBACZ, ILE ZYSKASZ KUPUJĄC TERAZ!

Przez niemal siedem miesięcy, bo od 26.11.2021 do 24.06.2022 można będzie cieszyć się atrakcjami Największego Parku Rozrywki w Polsce w obniżonej cenie. Wszystko za sprawą Black Weeks, który zawita w Energylandii w dniach 15-26.11.2021. W tych dniach Park Roller Coasterów nr 1 w Europie ogarnie istny szał promocji! Już od 15 listopada w przedsprzedaży internetowej można będzie zakupić bilety w promocyjnej cenie, do – 40 zł w przypadku wejściówek dwudniowych i do –20 zł w przypadku wstępu jednodniowego! Bilety zakupione w promocji wykorzystać będzie można od 26.11.2021 do 24.06.2022, zgodnie z kalendarzem otwarcia Parku, a dostępne będą w cenach:

• bilet normalny od 140 cm – 129 zł /szt.
• bilet normalny 2-dniowy od 140 cm – 229 zł /szt.
• bilet ulgowy do 140 cm/ senior od 65 r.ż. – 89 zł /szt.
• bilet ulgowy 2-dniowy do 140 cm/ senior od 65 r.ż. – 159 zł /szt.
Co ważne, obniżka dotyczy tylko biletów elektronicznych zakupionych przez stronę ticket.energylandia.pl,co oznacza, że promocja nie obowiązuje na bilety zakupione w kasach oraz biletów w formie prezentowej, a aby z niej skorzystać, nie musisz ruszać się z domu! Co więcej, bilety możesz zakupić w ramach realizacji BONU TURYSTYCZNEGO ON-LINE wchodząc na stronę bon.energylandia.pl

WSZYSTKIE ATRAKCJE ZA NIŻSZĄ CENĘ!

Taniej, nie oznacza mniej! Bilet zakupiony w promocyjnej cenie upoważnia do skorzystania ze wszystkich dostępnych atrakcji Parku, we wszystkich strefach, bez ograniczeń! Podczas Winter Kingdom dostępnych będzie 5 Stref Zabawy – więcej o Winter Kingdom przeczytasz TUTAJ – znów w sezonie 2022 do dyspozycji gości będzie aż 6 stref: Bajkolandia, Familijna, Ekstremalna, Water Park, Smoczy Gród i Aqualantis! Najwyższe roller coastery na świecie, karuzele dla dzieci, zadziwiający wodny świat i wiele innych zapierających dech atrakcji już czeka! Nie zastanawiaj się do ostatniego momentu, sprawdź nasz kalendarz TUTAJi zaplanuj swój wyjazd już teraz! Taka okazja się nie powtórzy!
Szczegółowy regulamin promocji dostępny na stronie internetowej – TUTAJ.

Energylandia

WINTER KINGDOM JUŻ OD 26 LISTOPADA

Warto pamiętać, że Energylandia już od 26 listopada otwiera największy w Polsce ogród świateł w ramach zimowego sezonu Winter Kingdom. Goście poza znanymi dotychczas stacjonarnymi atrakcjami, będą mogli bawić się także na dwóch lodowiskach orazzjeżdżalniach„snowtubing” w dwóch wariantach! Ponad to gości czekać będzie Jarmark Bożonarodzeniowy, świąteczna dekoracja oraz warsztaty dekorowania pierników. Winter Kingdom potrwa do 23 grudnia.

Winter Energylandia
Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje