środa, 18 sierpnia 2021 07:03

PKP Intercity szykuje promocję dla rowerzystów. Wtedy zapłacą mniej

Autor Aleksandra Tokarz
PKP Intercity szykuje promocję dla rowerzystów. Wtedy zapłacą mniej

Przewóz roweru tylko za złotówkę? To możliwe już wkrótce. PKP Intercity szykuje specjalną promocję dla rowerzystów. Sprzedaż objętych promocją biletów ruszyła 17 sierpnia.

Do skorzystania z oferty „Rower za złotówkę” uprawniony jest każdy, kto w dniach 16 – 22 września 2021 zamierza zabrać ze sobą rower i przewieźć go w pociągu PKP Intercity. W ramach Promocji rower można przewieźć w pociągach: Twoje Linie Kolejowe (TLK), InterCity (IC), Express InterCity (EIC) lub Express InterCity Premium (EIP) na zasadach określonych w Regulaminie przewozu osób, rzeczy i zwierząt Spółki „PKP Intercity” (RPO-IC).

Bilety na przewóz roweru w ramach Promocji podróżni mogą nabywać: w kasach biletowych oraz u konduktora w pociągu – na zasadach określonych w RPO-IC lub za pośrednictwem Serwisu e-IC – na zasadach określonych w Regulaminie internetowej sprzedaży „PKP Intercity” S. A. (Regulamin e-IC).

Wskazano, że w ten sposób PKP Intercity, po raz kolejny włącza się w obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu (ETZT). Według przewoźnika, tegoroczna odsłona "Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju" zachęca do kontynuowania pro-środowiskowych zmian, jakie zaszły w ostatnim czasie w zakresie popularyzacji niskoemisyjnych środków transportu.

fot. ilustracyjne/pixabay

Małopolska - najnowsze informacje