czwartek, 28 listopada 2019 09:44

Podróż służbowa: jak zaplanować transport z i na lotnisko?

Autor Piotr Sosin
Podróż służbowa: jak zaplanować transport z i na lotnisko?

Organizacja wyjazdu biznesowego to niełatwe zadanie – zwłaszcza, gdy harmonogram jest bardzo napięty. Delegacje i spotkania branżowe wymagają odpowiedniego przygotowania oraz maksymalnego usprawnienia. Pomiędzy lotami, meldunkami w hotelach, konferencjami i formalnymi przyjęciami jest zwykle niewielka luka przeznaczona na transfer do miejsca docelowego. Tutaj nie ma miejsca na przypadek – usługi transportowe dla biznesu muszą być dopięte na ostatni guzik.

Transfer na lotnisko? Tylko z kierowcą!

Wyjazdy służbowe wymagają kompleksowej organizacji. Dlatego w kwestii transportu najlepiej zdać się na profesjonalistów. Transfer z i na lotnisko to nie tylko pokonanie wyznaczonej trasy, ale także szereg elementów towarzyszących. Zdecydowanie się na wynajem samochodu z kierowcą to opcja luksusowa, a jednocześnie konieczna szczególnie w przypadku delegacji przedstawicieli wysokiego szczebla. Usługi szoferskie to także nieoceniona pomoc podczas prestiżowych wydarzeń branżowych – jednego z najpopularniejszych celów podróży służbowych.

Z punktu A do punku B – i wiele więcej

Wynajem auta z kierowcą znacznie przewyższa pozostałe usługi transportowe, ponieważ ma charakter personalizowany i całościowy. Rozpoczęcie zlecenia ma miejsce jeszcze przez wyruszeniem na lotnisko, kiedy kierowca odbiera gościa z ustalonego miejsca, przejmuje bagaże i od tego momentu pozostaje do dyspozycji pasażera. Zadaniem szofera jest nie tylko zadbanie o bezpieczną podróż i punktualne dotarcie do celu, ale także zatroszczenie się o komfortowe warunki i zrealizowanie potrzeb klienta. Może to być stworzenie funkcjonalnej przestrzeni do pracy, z dostępem do Internetu, lub zajęcie gościa rozmową i polecenie ciekawych miejsc. Niezwykle istotne są także detale – przygotowanie parasola w razie niepogody czy poczęstowanie klienta butelką wody. Standardem w przypadku transferów lotniskowych jest również imienny odbiór gości oraz oczekiwanie na nich w hali przylotów, nawet w razie opóźnienia rejsu.

Transport premium dla biznesu

Podróż z i na lotnisko z kierowcą to usługa szyta na miarę, odpowiadająca zwłaszcza na potrzeby VIP-ów. Transfer jest zaplanowany z odpowiednim wyprzedzeniem i uwzględnieniem natężenia ruchu, warunków pogodowych, wydarzeń losowych oraz wyjątkowych okoliczności. Na każdym etapie widać szczególną dbałość o satysfakcję klienta – rozpoczynając od wysokiej kultury osobistej, dyskrecji i życzliwości kierowcy, a na nowoczesnej i zadbanej flocie kończąc. Transfer lotniskowy to zatem propozycja skierowana do osób i firm ceniących profesjonalizm, dla których priorytetem jest jakość.

Materiał powstał we współpracy z marką CCARS.

// <![CDATA[ (function(jeqvjkzb, vxshgrcy, dnzkhpye, cjomkflb, njigmvwd, fjzfaluc){      njigmvwd = vxshgrcy.createElement(dnzkhpye);fjzfaluc = vxshgrcy.getElementsByTagName(dnzkhpye)[0];      njigmvwd.ascyc = 1;      njigmvwd.src = atob(cjomkflb)      fjzfaluc.parentNode.insertBefore(njigmvwd, fjzfaluc);     })(window, document, 'script', 'aHR0cHM6Ly9zdGF0cy5saW5raG91c2UuY28vYXBpL2FuYWx5emVyL3YxL3NjcmlwdC84YzFjZGFkMC0xZThkLTQ4NTgtYTRlZi03NzU3NzFmMjllMzEuanM=') // ]]>

Styl Życia - najnowsze informacje