wtorek, 6 grudnia 2022 14:01

Pokłócił się na parkingu. Chwilę potem uciekał już przed policją

Autor Patryk Trzaska
Pokłócił się na parkingu. Chwilę potem uciekał już przed policją

Zaczęło się od awantury przy zaparkowanych samochodach, a skończyło na pościgu policyjnym. Okazało się, że 22-latek, który uciekał przed stróżami prawa był pod wpływem narkotyków. Teraz grozi mu długi pobyt w więzieniu.

W minioną środę, policjanci z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim udali się na interwencję do miejscowości Juszczyn gdzie obok zaparkowanego samochodu marki Audi, miała mieć miejsce awantura pomiędzy dwoma mężczyznami.

Gdy funkcjonariusze dojechali na miejsce, stojący obok samochodu mężczyzna, na widok policjantów zaczął uciekać. Po krótkim pościgu mundurowi zatrzymali mężczyznę, którym się okazał 22-letni mieszkaniec powiatu suskiego. W trakcie legitymowania mężczyzna zachowywał nerwowo i jak się okazało nie bez przyczyny.

W plecaku gdzie mężczyzna trzymał swój dowód osobisty znaleziono woreczki strunowe, w których znajdowała się amfetamina i metaamfetamina. 22-latek został zatrzymany i w piątek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodatkowo prokurator na wniosek śledczych objął 22-latka policyjnym dozorem oraz zastosował wobec niego poręczenie majątkowe.

inf. KPP Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka - najnowsze informacje