sobota, 27 sierpnia 2022 04:16

[Wideo] "Doszło do awantury". Teraz policja poszukuje świadków przestępstwa. Na nagraniu widać atak

Autor Mirosław Haładyj
[Wideo] "Doszło do awantury". Teraz policja poszukuje świadków przestępstwa. Na nagraniu widać atak

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Krakowie prowadzą postępowanie w związku z przestępstwem, do którego doszło w niedzielę (21 sierpnia) około godz. 5.00 na Alei Mickiewicza przy Parku Krakowskim.

W niedzielę (21 sierpnia) około godz. 5.00 na Alei Mickiewicza przy Parku Krakowskim miała miejsce awantura pomiędzy trzema osobami, podczas której doszło do zranienia jednego z mężczyzn. Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu widać także osoby (zaznaczone zielonym kółkiem), które mogły widzieć całe zajście. Jedna z nich przechadza się w okolicach przystanku „Plac Inwalidów”, druga siedzi wewnątrz wiaty przystankowej.

– Apelujemy do tych świadków, aby zgłosiły się one do Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Krakowie przy ul. Siemiradzkiego 24, w godzinach 7.30-15.30 lub kontaktowały się całodobowo z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Krakowie pod numerem telefonu: 47 83 52 908. Apelujemy też o zgłaszanie się kierowców, których kamerki samochodowe mogły zarejestrować to zdarzenie

– informuje policja.

‼️ Krakowscy policjanci poszukują świadków zdarzenia na Alei Mickiewicza przy Parku Krakowskim ‼️ Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Krakowie prowadzą postępowanie w związku z przestępstwem, do którego doszło 21 sierpnia br. około godz. 5.00 na Alei Mickiewicza przy Parku Krakowskim. Publikujemy zapis z monitoringu przedstawiający świadków zajścia i prosimy te osoby o zgłoszenie się do Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. 21 sierpnia br. (niedziela) , około godz. 5.00 na Alei Mickiewicza przy Parku Krakowskim miała miejsce awantura pomiędzy trzema osobami, podczas której doszło do zranienia jednego z mężczyzn. Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu widać także osoby (zaznaczone zielonym kółkiem), które mogły widzieć całe zajście. Jedna z nich przechadza się w okolicach przystanku „Plac Inwalidów”, druga siedzi wewnątrz wiaty przystankowej. Apelujemy do tych świadków, aby zgłosiły się one do Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Krakowie przy ul. Siemiradzkiego 24, w godzinach 7.30-15.30 (w dni robocze) lub kontaktowały się całodobowo z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Krakowie pod numerem telefonu: 47 83 52 908. Apelujemy też o zgłaszanie się kierowców, których kamerki samochodowe mogły zarejestrować to zdarzenie.

Opublikowany przez Małopolska Policja Piątek, 26 sierpnia 2022
Kraków

Kraków - najnowsze informacje